Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 16.07.2024, 14:41
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Безоплатна правова допомого

Долі, обпалені війною

Бібліотеки і виборчий процес

Форма входу


Соціальні мережі

         

Пошук

Друзі сайту

Рівненська ДОБ
Теслугівська ПШБ
Іванівська ПШБ
Козинська ПШБ
Крупецька ПШБ
Михайлівська ПШБ
Дружбівська ПШБ
Хотинська ПШБ

Наші партнери

Каталог статей

Головна » Статті » Клуби за інтересами

У категорії матеріалів: 21
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 »

Надвечір’я моє, надвечір’я.
Ти приходиш до нас, як повір’я.
В косах сивинкою, на лиці морщинкою
Надвечір’я моє, надвечір’я.
Мета: Сприяння повноцінному дозвіллю пенсіонерів,одиноких людей, інвалідів та людей похилого віку.
 
Завдання: Ствердити справжні права старшого покоління на свою дієздатність і активну роль у житті суспільства, для суспільного
                    визнання, поваги з боку оточуючих, надання психологічної підтримки, формування нових інтересів.
 
Девіз: Спілкуймось! Цікаво відпочиваймо, радіймо гармонії життя
 
Направлення: Відпочинок у спілкуванні
 
Аудиторія:
                 Цільова аудиторія – люди похилого віку, пенсіонери (80% з них - люди з фізичними вадами).
              Додаткова аудиторія  – держслужбовці різних гілок влади, що мають безпосереднє відношення до
                 вирішення проблем соціально - незахищених верств населення, соціальні працівники, члени аналогічних клубів району,
                 різні верстви населення міста в т. ч. молодь, волонтери.
Клуби за інтересами | Переглядів: 1025 | Додав: ya_nazik | Дата: 12.04.2013 | Коментарі (0)

    Клуб «Надвечір’я» - своєрідний символ, візитна картка Радивилівської центральної районної бібліотеки. Це справжній осередок творчості, натхнення, доброти. Адже основна мета його створення полягала в сприянні повноцінному дозвіллю пенсіонерів, одиноких людей, інвалідів, людей похилого віку. Його учасники – це активні небайдужі люди, які вміють зробити своє життя наповненим та цікавим, незалежно від віку.
 
 
 Кожне засідання клубу – це не просто концерт, підготовлений працівниками бібліотеки, а захід, в який вкладається часточка душі його учасників, організаторів і ведучих. Вже стало традицією в клубі відзначати новорічно - різдвяні свята, День армії та флоту, свято учасників Великої Вітчизняної війни, ветеранів збройних сил, всіх солдатів мирного та воєнного часу, жіноче свято. Улюбленими стали для надвечірянців Дні гумору, Дні Матері, Дні Перемоги, Дні людей похилого віку. Відмічаються на засіданнях і родинні свята: золоті, смарагдові, діамантові весілля, Дні іменинника тощо. Клуб "Надвечір’я” – це дійсно велика сім’я, в яку приходять і приїздять хороші гості: спільні засідання клубу "Надвечір’я” з клубом «Затишок» (діє при відділенні соціально-медичної реабілітації), з клубом "Горлиця” с. Ситне, з клубом "Калинонька” с. Опарипси, клубом "Затишок ветерана” с. Сестрятин. Неодноразово клуб брав участь в проведенні різноманітних районних свят, фестивалях: «Надстирянська весна», «Барви життя», «Музейне подвір’я запрошує» тощо. А ще «Надвечір’я» розпочав свою, старанно підготовлену, концертну діяльність. Вже неодноразово учасники художньої самодіяльності клубу виступали з концертами: на сесіях міської ради, на фабриці «Маяк» з нагоди їхнього професійного свята, на ювілеї зразкового дитячого ансамблю сучасного танцю «Калейдоскоп», 50-ти річчя дитячої школи мистецтв, з нагоди Дня медичного працівника. Брали участь в концертах під час святкування дня села Лев’ятин, Опарипси, дня міста Ківерці Волинської обл., а ще надавали і надають концерти – вітання ювілярам – жителям міста з нагоди їх особистих свят. Сьогодні «Надвечір’я» є універсальним колективом. Головним його надбанням є згуртованість літніх людей з різних куточків міста, з різним творчим досвідом, кожен з яких поповнює скарбничку напрацювань клубу. Захоплення ж членів клубу найрізноманітніші. Є в ньому і рукодільниці, і куховарки, є справжні берегині української пісні, є і свої поети, декламатори, гумористи. Спілкування очищає розум і серце, а людину робить добрішою. Адже, спілкуючись між собою, люди забувають про побутові проблеми, життєві негаразди. Недарма девізом клубу обрані слова «Спілкуймось! Цікаво відпочиваймо, радіймо гармонії життя».
 
Клуби за інтересами | Переглядів: 1102 | Додав: ya_nazik | Дата: 11.04.2013 | Коментарі (0)

 І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Клуб «Надвечір’я» - одна із форм бібліотечної роботи Радивилівської ЦРБ, спрямована на організацію спілкування людей похилого віку в години дозвілля.
1.2. Основні форми роботи клубу – зустрічі з цікавими людьми, поетами, музикантами, учасниками художньої самодіяльності, майстрами декоративно – прикладного мистецтва, аналогічними клубами.
1.3. Безпосереднє керівництво роботою клубу здійснює завідувачка відділом обслуговування, яка є організатором і її постійною ведучою.
ІІ. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
2.1. Ствердити справжні права старшого покоління на свою дієздатність і активну роль у житті суспільства.
2.2. Створення якнайкращих умов для задоволення потреб у самовираженні, для суспільного визнання, поваги з боку оточуючих.
2.3.Надання психологічної підтримки людям в період виходу на пенсію.
2.4. Формування нових інтересів.
2.5. Пропагуючи приклад роботи клубу, сприяти створенню аналогічних клубів не лише в місті, але й сільській місцевості.
2.6. Створення позитивного іміджу бібліотеки.
ІІІ. ЗМІСТ РОБОТИ КЛУБУ
3.1. Проводить заходи, присвячені державним, місцевим, народним, особистим датам та подіям.
3.2. Бере участь у мистецькій творчості (пісенних, фольклорних заходах), яка проводиться в місті.
3.3. Здійснює екскурсійну діяльність духовними, історичними і культурними місцями краю.
3.4. Здійснює комунікативну діяльність (бесіди, обговорення книг, проблем, чаювання).
3.5. Організовує перегляд телевізійних та відео програм, прослуховування радіопередач.
3.6. Проводить концертну діяльність, підготовлену учасниками художньої самодіяльності клубу, з метою виступів перед громадою міста.
3.7. Здійснює відпочинок на природі з метою оздоровлення.
3.8. Проводить лекційно – просвітню тематичну діяльність.
3.9. Відвідує різноманітні культурно – дозвіллєві заходи, які проводяться в місті.
3.10. Бере участь в онлайн-форумах та конференціях, налагоджує спілкування з аналогічними клубами через соціальні мережі.
3.11. Займається файдрейзінгом.
3.12. Здійснює рекламу клубу через ЗМІ, місцеве радіомовлення, на web- сторінці бібліотеки.
3.13. Клуб співпрацює з відділом обслуговування районної бібліотеки.
3.14. Вся робота клубу проводиться згідно плану роботи клубу.
ІV. РАДА КЛУБУ
4.1. Роботу клубу організовує і спрямовує координаційна рада, яка складається з 7 чоловік.
4.2. Рада проводить організаційні засідання, на яких вирішує питання планування роботи клубу, організації різноманітних заходів.
4.3. Налагоджує зв’язки з місцевими органами влади, громадськими організаціями, цікавими людьми тощо.
4.4. шукає спонсорів для поліпшення матеріальної бази клубу, урізноманітнення масових заходів.
V. ГОСПОДИНЯ КЛУБУ
5.1. Господиня (ведуча) клубу визначається радою клубу.
5.2. Бере участь у підготовці засідань, розробці сценаріїв.
5.3. Проводить масові заходи.
VІ. АУДИТОРІЯ КЛУБУ
6.1. Цільова аудиторія – люди похилого віку, з фізичними вадами, пенсіонери.
6.2. Додаткова аудиторія – держслужбовці різних гілок влади, що мають безпосереднє відношення проблем соціально – незахищених верств населення, соціальні працівники, члени аналогічних клубів району, різні верстви населення, в т. ч. молодь, волонтери.
Клуби за інтересами | Переглядів: 1897 | Додав: ya_nazik | Дата: 10.04.2013 | Коментарі (0)


    Сьогодні «Надвечір’я» - універсальний колектив, діяльність якого здійснюється шляхом використання як традиційних, так і нетрадиційних дозвіллєвих форм роботи, методів, технологій, послуг, до яких відносяться: проведення заходів, присвячених державним, місцевим, народним, великим особистим датам та подіям; художня творчість (пісенне, фольклорне, танцювальне та ін..); екскурсійна діяльність; комунікативна діяльність (бесіди, обговорення, чаювання тощо); перегляд телевізійних та відеопрограм, прослуховування радіопередач; відвідування різноманітних культурно-дозвіллєвих установ; концертна діяльність як самих людей похилого віку, так і запрошених для них виконавців; оздоровчі заняття та виїзди на природу; лекційно-просвітня тематична діяльність.
    Кожне засідання клубу – це не просто концерт, підготовлений працівниками бібліотеки, а захід, в який вкладається часточка душі його організатора і ведучої Л. Рукінової та кожного «надвечерянця» зокрема. (Додаток №1- диск -презентація, відео, фото, запрошення, буклет).
    Вже стало традицією в клубі відзначати новорічно - різдвяні свята. В ці дні члени клубу з новорічними віншуваннями ""Прославляємо в колядках Божеє дитятко” відвідують організації та підприємства міста, які являються спонсорами проведення всіх засідань клубу (міська рада, голова Карапетян М. А., комбінат хлібопродуктів, директор Желізняк В. І., пекарня, директор Водяна Л. О., підприємці: Марцинюк Т. О., Прокіпчук Л. О., Волян А. І.та ін.). А ще, спільно з клубом «Затишок», який працює при відділенні соціально – медичної реабілітації інвалідів та людей похилого віку проходять новорічно – різдвяні посиденьки: «"Мелодії зимових свят", «Хай Різдво з тим завітає, чого серце забажає", "Христос рождається! Славімо його!", " Новорічні піснеспіви», "Колядують зорі на Різдво Христове" та ін. Гурт колядників і щедрувальників клубу «Надвечір’я» приймає щорічну активну участь в районному огляді колективів (Додаток №2 – сценарій, фото).
 
Клуби за інтересами | Переглядів: 2910 | Додав: ya_nazik | Дата: 10.04.2013 | Коментарі (0)

     В Рівненській державній обласній бібліотеці відбулося офіційне оголошення результатів першого обласного фестивалю-конкурсу інноваційного бібліотечного досвіду «Бібліофест» та нагородження переможців. Ініціаторами проведення фестивалю були Рівненська державна обласна бібліотека, обласні бібліотеки для юнацтва та для дітей, обласне відділення Української бібліотечної асоціації, управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, обласна організація профспілки працівників культури. Конкурс, що не має аналогів в Україні, на Рівненщині проходив вперше і набув широкого резонансу серед бібліотечної громади краю.   В конкурсі взяла участь кожна п’ята бібліотека-філіал області, а також всі центральні районні бібліотеки.
    Мета «Бібліофест» - виявлення творчих ініціатив бібліотечних спеціалістів, ефективних форм бібліотечного досвіду для залучення читацьких груп в бібліотеку. На конкурс було надіслано 125 проектів: на обласному рівні представлено 18 досвідів, на районному (міському) – 24, на сільському – 83 роботи. Роботи оцінювались у 4-х номінаціях: «Активна аудиторія», «Молодіжна ініціатива», «З ІКТ на «Ти», «Професійний креатив».
    Переможці визначались за найбільшою кількістю набраних балів серед бібліотек-філіалів, центральних районних(міських) та серед обласних книгозбірень. Приємно, що в номінації «Активна аудиторія» завідувачка відділу обслуговування центральної районної бібліотеки Рукінова Лариса Володимирівна отримала максимум балів та посіла перше місце за творчий та новаторський підхід у роботі клубу «Надвечір’я».
 
    Всі учасники «Бібліофест» отримали сертифікати, а переможці - дипломи та цінні подарунки.
Клуби за інтересами | Переглядів: 775 | Додав: ya_nazik | Дата: 09.04.2013 | Коментарі (0)

Надвечір’я тихе й миле
Спливли літа, немов вода.
Хоч скроні наші посивіли,
Але душа ще молода.
 
 

    Клуб „Надвечір”я” - «родзинка» Радивилівської центральної районної бібліотеки.
    Щире бажання спілкуватися, співати, дарувати радість своїм мистецтвом об’єднало у 1992 році небайдужих до народної пісні, віршу, дотепного гумору людей у творчий колектив з яскравою назвою "Надвечір’я".
    20 років активного життя і яскравого, наповненого дозвілля – саме стільки працює клуб, який зібрав небайдужих талановитих людей, котрі цінують кожну мить свого унікального і неповторного життя, вміють радіти кожній прожитій хвилині, відкривають у собі нові грані, пізнають світ і отримують задоволення від тисячі дивних речей на світі, а ще своєю позитивною енергією, запальною піснею, дотепним гумором створюють хороший настрій не лише собі, але й оточуючим.
    Організатором і керівником колективу стала людина, яка була ініціатором створення даного колективу – Катерина Казимирівна Малецька. Вона зуміла, попри усі життєві негаразди, зберегти його, згуртувати в одну велику дружну родину. Катерина Казимирівна живе його інтересами, вболіває за кожного, хто регулярно відвідує клуб і хто вперше прийшов на зустріч. У неї повно нових ідей, готове добре слово і порада. Свого часу вона працювала в освіті, то ж дуже добре знає, якою необхідною є робота з людьми і для людей, організація їх дозвілля, тому із задоволенням взялась за цю непросту справу. Ось уже 20 років вона незмінна голова клубу.
Впродовж двох десятиліть колектив був учасником незліченних свят, місцевого та районного рівнів, виступав перед жителями не лише нашого міста, але і інших міст України.
    У клубі завжди гарно, з настроєм проходили зустрічі з цікавими людьми, вечори - портрети, заходи, приурочені до визначних дат, вшанування іменинників, ювілярів тощо.
    Захоплення членів клубу найрізноманітніші. Є в ньому і поетеси, автори пісень, неповторні декламатори, гумористи, а ще рукодільниці, і куховарки. Є і справжні берегині української пісні, які пам'ятають безліч старовинних пісень, зачаровують слухачів неповторним звучанням. Окраса клубу – вокальний ансамбль «Ще не вечір».
    В день 20-ти річного ювілею линули слова щирої подяки активним надвечірянцям – Ніні Пилипівні Лемешко, Софії Михайлівні Матвєєвій, Галині Василівні Забрідній, Марії Семенівні Юрчук, Галині Іванівні Павелко, Валентині Володимирівні Похільченко, Галині Гаврилівні Мирній, Євстолії Олександрівні Бузіній, Надії Іванівні Копцюх,Тамарі Федорівні Балаковій, Катерині Петрівні Худолєєвій, Олені Іванівні Порицькій та подружнім парам – Лідії Іванівні та Олегу Антоновичу Козакам, Лідії Дмитрівні та Івану Опанасовичу Доманським, Маріїі Яківні та Михайлу Карповичу Горлачам.
    Кожен відвідувач клубу „Надвечір’я” – це неповторна особистість, його історія. А загалом всі разом – це велика родина.
Слова щирої вдячності були сказані людям з великої букви, нашим спонсорам – меру міста Миколі Аракеловичу Карапетяну та всьому його колективу, директору ВАТ " Маяк” Володимиру Івановичу Ткачуку, директору комбінату хлібопродуктів Віктору Миколайовичу Железняку, директору агроптахофірми «Крупець» Володимиру Олександровичу Варфалюку, директору молокозаводу Анатолію Івановичу Грисюку, начальнику відділу культури і туризму Тетяні Олександрівні Шуст, директору ЦСПШБ Людмилі Олексіївні Войтишиній, директору територіального центру Миколі Івановичу Малишкіну, керівнику Всеукраїнської асоціації пенсіонерів Володимиру Васильовичу Дзьобаку, голові районної ветеранської організації Василю Андрійовичу Бондарю, працівникам районного радіомовлення та редакції районної газети " Прапор перемоги” та його редактору Василю Іларіоновичу Семеренко, директору пошиву одягу Людмилі Миколаївні Бурделяк та працівникам її колективу, підприємцям Юрію Івановичу Джуню та Віктору Григоровичу Братащуку і всім – всім, хто в різні періоди діяльності клубу надавали матеріальну допомогу та моральну підтримку і відносилися до цієї благородної справи з розумінням та милосердям.
    Особлива подяка була висловлена голові обласного благодійного фонду «Любіть Україну» Данилу Михайловичу Корилкевичу та Генеральному директору ПП «Агро – Експрес – Сервіс» Сергію Степановичу Костючко за допомогу в придбанні сценічних костюмів.
У архіві клубу дбайливо зберігаються вирізки з газет, фотографії, вірші, відеофільми та інші матеріали. Все це — історія «Надвечір”я», яка дорога кожному його члену.
    Святкування 20-річного ювілею клубу відбулося 11 листопада в приміщенні кінотеатру. З вітальними словами до ювілярів зверталися: заступник голови райдержадміністрації Іван Васильович Кот, міський голова Микола Аракелович Карапетян, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Олександрівна Шуст, директор ЦСПШБ Людмила Олексіївна Войтишина, голова районної ветеранської організації Василь Андрійович Бондар, численні гості та запрошені. Ансамбль надвечірянців «Ще не вечір» подарував присутнім чудовий концерт. Захід доповнювали презентації – «Місце зустрічі – клуб «Надвечір’я» та «Світлини клубу».
    Було в цей день багато подарунків, « море» квітів, і, звичайно святковий торт.
    Клуб живе, діє, об’єднує людей, дає їм розраду, дарує чудові хвилини гарного настрою.
    Згадуйте вчора, живіть сьогодні і сподівайтеся
http://youtube.com/watch?v=OWlzEwp5fPI
Клуби за інтересами | Переглядів: 770 | Додав: ya_nazik | Дата: 16.11.2012 | Коментарі (0)

    Кожен народ свято береже пам′ять про своїх предків, величається ними перед всім світом, бо з них складається історичний авторитет нації. Ось і нещодавно в клубі «Надвечір’я» відбулась літературно – музична вітальня « У козаків немає дати смерті, живуть вони у думах і піснях», присвячена 520-ти річчю заснування українського козацтва.
    Ведуча заходу Лариса Рукінова розповіла про історію зародження могутньої сили – козаків, створення Запорізької Січі, ознайомила з звичаями, обрядами, символами гетьманської влади, символікою козацьких пісень.
    Розповідь перепліталась віршами та українськими піснями про козаків: «За світ стали козаченьки», «Один місяць сходить», «Їхав козак на війноньку», «Наливайте, браття», «Козак гуляє весілля», «Служив козак у війську», «Ми нащадки козацького роду», «Козацькому роду нема переводу» та ін.
 

    Захід справив на присутніх хороше враження, наповнив душі козацьким духом, запалив в серцях вогонь славних пращурів, а ще подарував хвилини насолоди від прослуховування улюблених пісень.
Клуби за інтересами | Переглядів: 805 | Додав: ya_nazik | Дата: 10.08.2012 | Коментарі (0)

    Кожного року пам’ять повертає нас у той далекий 1944 й рік…, рік визволення України від німецько – фашистських загарбників.
17 липня в центрі культури і дозвілля м. Броди зібралися люди різних поколінь та різного віку, щоб разом відмітити День визволення Бродівщини.
    На захід був запрошений клуб «Надвечір’я», який підготував і провів для присутніх великий святковий концерт. Прозвучали пісні воєнного часу: «Священна війна», «В землянке», «Катюша», «Журавли», «Смуглянка», «А мати ходить на курган», «Перемога свята» та інші. Веселий настрій присутнім подарували жартівливі пісні: «Ой, ти гарний Семене», «Поженилися сини», «Покохала дідуся», «А в місяці січні» та інші.
 

Концерт залишив у присутніх хороші враження. Глядачі довго аплодували артистам, подарували « море» квітів і запросили їх на нові зустрічі.
 
Клуби за інтересами | Переглядів: 671 | Додав: ya_nazik | Дата: 18.07.2012 | Коментарі (0)

 
 
    Клуб «Надвечір’я» - своєрідний символ, візитна картка Радивилівської центральної районної бібліотеки. Це справжній осередок творчості, натхнення, доброти. Адже основна мета його створення полягала в сприянні повноцінному дозвіллю пенсіонерів, одиноких людей, інвалідів, людей похилого віку. Його учасники – це активні небайдужі люди, які вміють зробити своє життя наповненим та цікавим, незалежно від віку.
    Кожне засідання клубу – це не просто концерт, підготовлений працівниками бібліотеки, а захід, в який вкладається часточка душі його учасників, організаторів і ведучих.
Вже стало традицією в клубі відзначати новорічно - різдвяні свята, День армії та флоту, свято учасників Великої Вітчизняної війни,   ветеранів збройних сил, всіх солдатів мирного та воєнного часу, жіноче свято. Улюбленими стали для надвечірянців Дні гумору, Дні Матері, Дні Перемоги, Дні людей похилого віку. Відмічаються на засіданнях і родинні свята: золоті, смарагдові, діамантові весілля, Дні іменинника тощо.
    Клуб "Надвечір’я” – це дійсно велика сім’я, в яку приходять і приїздять хороші гості: спільні засідання клубу "Надвечір’я” з клубом «Затишок» (діє при відділенні соціально-медичної реабілітації), з клубом "Вишиванка” с. Ситне, з клубом "Калинонька” с. Опарипси, клубом "Затишок ветерана” с. Сестрятин.
    Неодноразово клуб брав участь в проведенні різноманітних районних свят, фестивалях: «Надстирянська весна», «Барви життя», «Музейне подвір’я запрошує» тощо.
    А ще «Надвечір’я» розпочав свою, старанно підготовлену, концертну діяльність. Вже неодноразово учасники художньої самодіяльності клубу виступали з концертами: на сесіях міської ради, на фабриці «Маяк» з нагоди їхнього професійного свята, на ювілеї зразкового дитячого ансамблю сучасного танцю «Калейдоскоп», 50-ти річчя дитячої школи мистецтв, з нагоди Дня медичного працівника. Брали участь в концертах під час святкування дня села Лев’ятин, Опарипси, дня міста Ківерці Волинської обл., а ще надавали і надають концерти – вітання ювілярам – жителям міста з нагоди їх особистих свят.
    Сьогодні «Надвечір’я» є універсальним колективом. Головним його надбанням є згуртованість літніх людей з різних куточків міста, з різним творчим досвідом, кожен з яких поповнює скарбничку напрацювань клубу. Захоплення ж членів клубу найрізноманітніші. Є в ньому і рукодільниці, і куховарки, є справжні берегині української пісні, є і свої поети, декламатори, гумористи.
    Спілкування очищає розум і серце, а людину робить добрішою. Адже, спілкуючись між собою, люди забувають про побутові проблеми, життєві негаразди. Недарма девізом клубу обрані слова «Спілкуймось! Цікаво відпочиваймо, радіймо гармонії життя».
    2012 рік – ювілейний для клубу «Надвечір’я», адже йому виповнюється 20 років. Готуючись до цього свята, бібліотека планує випустити ювілейний відеофільм про становлення та сучасне життя клубу, підготовити збірку улюблених пісень, видати інформаційний бюлетень про цікавих людей клубу, книжкові закладки. А ще планується підготувати великий святковий концерт художньої самодіяльності клубу, з яким виступити перед жителями міста.
    Тож ласкаво запрошуємо всіх на святкування 20-ти річного ювілею клубу, яке буде відбуватися восени.
Клуби за інтересами | Переглядів: 1002 | Додав: ya_nazik | Дата: 05.05.2012 | Коментарі (0)

   З нагоди професійного свята Дня працівників легкої та текстильної промисловості, колектив художньої самодіяльності клубу «Надвечір’я» виступив з концертною програмою перед працівниками фабрики «Маяк». Артисти подарували присутнім щирі слова вітань і виконали низку українських пісень: «Волинь моя», «Я в матері одна доня», «Один місяць сходить», «Посіяла конопель» та інші.
   Концерт подарував глядачам хороший настрій і море позитивних емоцій.
 

Клуби за інтересами | Переглядів: 767 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 01.11.2011 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-21