Вітаю Вас Гість!
Четвер, 18.07.2024, 14:43
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Безоплатна правова допомого

Долі, обпалені війною

Бібліотеки і виборчий процес

Форма входу


Соціальні мережі

         

Пошук

Друзі сайту

Рівненська ДОБ
Теслугівська ПШБ
Іванівська ПШБ
Козинська ПШБ
Крупецька ПШБ
Михайлівська ПШБ
Дружбівська ПШБ
Хотинська ПШБ

Наші партнери

Каталог статей

Головна » Статті » Бібліотеки громади

У категорії матеріалів: 1
Показано матеріалів: 1-1

   ЦСПШБ обслуговує найширші кола читачів за допомогою єдиного універсального за змістом фонду, який налічує понад 509,51 тис. примірників книг, до складу якого входить література:
   - суспільно-політичного характеру
   - науково-популярна
   - краєзнавча
   - виробнича
   - довідкова та енциклопедична
   - на допомогу тим, хто навчається
   - художня література (вітчизняна та зарубіжна)
   ЦСПШБ надає користувачам право вибирати та одержувати видання з єдиного фонду ЦСПШБ через центральну районну бібліотеку або будь-яку зручну для них бібліотеку-філіал, згідно "Правил користування бібліотеками Радивилівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек".
   Відкритий доступ до літератури дає можливість безпосереднього спілкування з книгою. На абонементі читачі одержують книги додому терміном до 30 днів.
   Книги, які є в єдиному примірнику, книги підвищеного попиту, енциклопедії, атласи, альбоми, довідники видаються для користування тільки в бібліотеках.
   Можна також ознайомитись з новою літературою періодичними виданнями, які надійшли до бібліотеки, які експонуються на виставках, газетами та журналами.
   Тут відбуваються різноманітні масові заходи, працює 29 клубів за інтересами.
   Бібліотекарі усіх підрозділів ЦСПШБ надають читачам кваліфіковану допомогу в підборі необхідної літератури, у використані каталогів і картотек, довідників, бібліографічних покажчиків.
   Можна також одержати довідку про ту чи іншу подію, дату. В бібліотеках проводяться дні інформації, дні популяризації літератури, до програми яких входять виставки-перегляди нових видань, періодики, прем'єри книги, бесіди про те, як стежити за новою літературою та інше.
   Читачі мають право на індивідуальне та групове інформаційне обслуговування.
Бібліотеки громади | Переглядів: 1088 | Author: Росоловський Сергій | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 12.08.2008 | Коментарі (0)