Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 16.07.2024, 16:35
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Безоплатна правова допомого

Долі, обпалені війною

Бібліотеки і виборчий процес

Форма входу


Соціальні мережі

         

Пошук

Друзі сайту

Рівненська ДОБ
Теслугівська ПШБ
Іванівська ПШБ
Козинська ПШБ
Крупецька ПШБ
Михайлівська ПШБ
Дружбівська ПШБ
Хотинська ПШБ

Наші партнери

Каталог статей

Головна » Статті » Майстри творчості

Майстри народної творчості

  Протягом століть народом формувалися культурні цінності,які дали витоки багатьом реаліям сьогодення,що і тепер  збагачують наше життя.
  Народна художня творчість у безмірі її проявів завжди була і є своєрідним грунтом для спілкування поколінь, тим невичерпним джерелом пізнання історії, звідки йдуть витоки професійного мистецтва.
  Пісня і танок, малюнок і розпис, різьблення і плетіння, ткацтво і вишивання з незапам’ятних часів органічно ввійшли в життя народу, втілюючи в собі його найвищі естетичні принципи, ідеали краси та добра, прагнення до прекрасного, витонченого, довершеного.
  Світло і затишно стає на душі в кожного, хто  розглядає чарівні вироби невтомних
рук майстрів, де кожен витвір випромінює власну мелодію.
  Радивилівщина також багата на талановитих майстрів, в роботах яких бринить пісня Кобзаря, козацька слава і сум Берестечка, і вироби яких немовби переливаються веселковими барвами.
  З творчістю наших майстрів знайомі не тільки мешканці Радивилова і сіл району.
  Виставки їх робіт  демонструвалися в м.Рівне і райцентрах області, м.Києві.
  Роботи Оксани Петровської, Ростислава Воронка, Леокадії Загальської, Валерія Шадріна відомі і за межами нашої країни.
  Пропонуємо ознайомитися з творчістю творців краси Радивилівського краю:
 
  Ростислав Воронко
  Розмаїття барв притаманне картинам молодого художника Ростислава Воронка (м.Радивилів). Пристрасть до малювання в нього змалечку. Закінчивши Львівську академію мистецтв за спеціальністю "Кераміка", він весь запал своєї душі направляє на створення картин різноманітної тематики: пейзажі, портрети, роботи у стилі імпресіонізму викликають захоплення у шанувальників його таланту.
  Його персональні виставки постійно проходять в Німеччині та Польщі
  Представляємо частинку його робіт на нашому сайті http://radlib.at.ua/photo/2

  Валерій Шадрін
 Справжнісіньке дерев’яне королівство, створене руками Валерія Шадріна (м.Радивилів) з неоковирних шматків дерева випромінює добро, теплоту. Мабуть, збереглася в них та сила, яку могутні дерева отримали протягом свого життя.
 Представляємо частинку його робіт на нашому сайті http://radlib.at.ua/photo/4


  Ольга Круглик
 Ольга Круглик - викладач художнього класу Радивилівської школи мистецтв працює в напрямі декоративно-ужиткового мистецтва, створюючи дивовижні речі. Займається петриківським розписом, рельєфними роботами на площині, малюванням, створює об’ємні картини зі шкіри. Кожна з цих робіт неповторна.
  Представляємо роботи Ольги на нашому сайті  http://radlib.at.ua/photo/5

  Володимир Боярчук
  Народився в 1950 році в місті Здолбунів. Закінчив Київський художній інститут факультет "Теорія і історія мистецтв". Працює викладачем Радивилівської школи мистецтв. Захоплюється художньою фотографією, музикою, літературою. Бере участь у Міжнародних виставках Росії, Австрії, Німеччини, Швейцарії та України.
 Неодноразово був відзначений Почесними грамотами та Дипломами. Був запрошений за кордон для участі у вернісажах художніх робіт. Довший час був учасником Львівського народного фотоклубу "Карпати". На початку 90-х років був запрошений як член журі у місто Львів на Всеукраїнський конкурс художніх фоторобіт.
 
  Представляємо частинку його робіт на нашому сайті http://radlib.at.ua/photo/3
 Белей Людмла Василівна
   Народилася 4 липня 1958 року в с. Висоцьк Дубровицького району Рівненської області. Працює провідним бібліотекарем Радивилівської центральної районної бібліотеки. Вишиває з дитинства: подушечки, серветки, рушники, скатертини, картинки. Неодноразово брала участь у районних та обласних виставках робіт народних умільців та нагороджувалася грамотами і подарунками.
 Козлов Віктор Іванович
Народився в 1950 р. в м. Радивилові. Працював різноробочим. Віктор Іванович з дитячих років займався різьбою по дереву і плетінням з лози. Його вироби неодноразово експонувались на районних виставках робіт народних умільців. Він нагороджувався почесними грамотами обласної державної адміністрації, відділу культури районної державної адміністрації та цінними подарунками.
 Гільманова Альвіна Мінхафізовна
Народилася 4 жовтня 1966 року в с.Сестрятин Радивилівського району. Закінчила технічне училище №10 м.Рівне та комерційний технікум. Альвіна Мінхафізовна з дитячих років любить малювати та займається створенням екібан. ЇЇ вироби неодноразово виставлялися на виставках народних умільців в м.Радивилові та Рівне.
 Петровська Оксана Ростиславівна
Народилася в м.Радивилові в 1970 році. Закінчила художній відділ Радивилівської школи мистецтв, підготовчі курси художнього училища м.Львова по спеціальності –реставратор. Живописом почала займатися чотири роки тому. Оксана винайшла свою техніку виконання – художню ліпку по дереву та полотні. Вона любить малювати природу, квіти, казкових героїв, працює над вдосконаленням техніки виконання портретів. Роботи майстрині знаходяться в Швейцарії, Німеччині, Канаді, США, Чехії, Росії, Польщі.
 Лисик Орися Йосипівна
Народилася 22 серпня 1963 р. в м.Броди Львівської обл. В 1991 р. навчалася в Бродівському філіалі Львівського історичного музею. З 1993 року працює керівником гуртка плетіння соломки Радивилівського Будинку школяра. В доробку майстрині фруктові вази, корзини, шкатулки, сумочки,. капелюхи, аплікації плетені із соломки. Орися Йосипівна неодноразово приймала участь у виставках виробів народних умільців та нагороджувалася почесними грамотами відділу культури районної державної адміністрації і сувенірами.
Категорія: Майстри творчості | Додав: nazar-yakymchuk (21.08.2008) | Автор: Сергій
Переглядів: 3537 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: