З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні в читальному залі міської бібліотеки діє виставка-спомин „Як довго ця війна тривала”.
Пам'ять людська! Через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до тебе спогади - миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни не на життя, а на смерть, війни в якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації.
Історію найкривавішої в історії людства війни зафіксовано у наукових працях, архівних і музейних документах, фотографіях, плакатах воєнного і повоєнного часів, у спогадах учасників, а також відтворено у художніх, літературних творах, кінострічках. На честь героїв споруджено пам'ятники та обеліски.
Безсмертному подвигу, ратній звитязі рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, відомих воєначальників, усім тим, хто в червні 1941 року піднявся на священний бій з фашистами, а також тим, хто кував перемогу в тилу, працюючи на заводах і фабриках, на ланах і фермах, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах присвячена виставка-спомин «А пам’ять про війну нам книги оживляють», що діє у читальному залі міської бібліотеки.
На ній представлено чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів, фотоальбомів. Зокрема, такі видання як: двохтомник «Україна в другій світовій війні: погляд з ХХІ століття», «Україна в полум’ї війни 1941 – 1945 років», «Безсмертя: Книга пам’яті України 1941 – 1945 років», «Архіви окупації 1941 – 1945 років», «Подвиг на віки: Книга пам’яті України», Муковський І. Т., Лисенко О. С. «Звитяга і жертовність. Україна на фронтах другої світової війни», „Миттєвості війни" та багато інших.
На сайті Радивилівської центральної бібліотеки МЦБС radlib2017@gmail.com представлена інформація про учасників бойових дій другої світової війни – жителів Радивилова та району.
То ж запрошуємо всіх до перегляду книжкової виставки та інформації про героїв – земляків.