Кожен народ має своїх геніїв і правдиві національні святині, довкола яких формується все його культурне і суспільно-політичне життя. Для України – це, безперечно, Тарас Григорович Шевченко, геніальна постать якого залишається символом нації, народу.
На творах Кобзаря зростали, морально мужніли, духовно збагачувалися кращі українські письменники, поети, художники, музиканти. Завдяки йому міцніли світоглядні позиції Івана Франка, Лесі Українки, Павла Грабовського, Михайла Коцюбинського, шліфувалася поетична майстерність Максима Рильського, Павла Тичини, формувалася муза Миколи Лисенка, Степового, братів Майбороди.
Ще за життя Тараса Шевченка почали створюватися пісні на його слова. З метою популяризації цих пісень, клуб «Надвечір’я» запросив жителів міста поринути в світ музичної шевченкіани. В ході заходу «Живи в мені! Ти спів святий Тараса…» велася мова про життєвий і творчий шлях Кобзаря, звучали уривки балад «Причинна», «Тополя», поеми «Гайдамаки» і численні пісні на слова геніального поета, такі як: «Реве та стогне Дніпр широкий», «Така її доля», «Плавай, плавай, лебедонько», «По діброві вітер віє», «Думи мої», «Зоре моя вечірняя», «Садок вишневий коло хати», «За байраком байрак», «Заповіт» та пісня - враження про перебування Тараса Шевченка на полі Берестецької битви «Ой, чого ти почорніло, зеленеє поле?».
По закінченні заходу присутні ознайомилися з книжково – ілюстративною виставкою «На вічнім шляху до Шевченка».