Архів матеріалів - Радивилівська ЦСПШБ
Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 27.01.2015, 13:19
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Новини сайту [242]
Новини бібліотеки

Бібліотеки і виборчий процес

Форма входу


Соціальні мережі

         

Пошук

Календар

«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Друзі сайту

Рівненська ДОБ
Теслугівська ПШБ
Іванівська ПШБ
Козинська ПШБ
Крупецька ПШБ
Михайлівська ПШБ
Дружбівська ПШБ
Хотинська ПШБ

Наші партнери

Головна » Архів матеріалів

           Фахівці Державної податкової інспекції у м. Радивилові провели тренінг для бібліотекарів, підприємців з питань створення та подання податкових звітів у електронному вигляді. Спеціалісти податкової інспекції обладнали комп’ютери  програмним забезпеченням, що дозволяє оформити, захистити та відправити до державної податкової інспекції податковий звіт. Тож, тепер, працівники відділу обслуговування центральної районної бібліотеки зможуть консультувати користувачів з приводу подання електронної звітності. Таким чином, ті юридичні особи, що не мають власного персонального комп’ютера чи підключення до Всесвітньої мережі, зможуть створювати та надсилати податкові звіти, користуючись найновішими технічним і програмним обладнанням, що є у нашій бібліотеці.

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 309 | Додав: ya_nazik | Дата: 25.04.2014 | Коментарі (0)

     24 квітня на базі Радивилівської центральної районної бібліотеки відбувся тренінг для голів та секретарів сільських рад району в рамках Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» проекту «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування», ініціатором якого виступила Рівненська державна обласна універсальна бібліотека. Спеціалісти обласної бібліотеки надали слухачам професійні знання з тем електронних послуг, які може надати сучасна бібліотека: урядування, демократії , освіти, медицини, торгівлі, банкінгу та ін.


      Слухачі тренінгу набули практичних навичок з питань: пошуку офіційної і правової інформації, здійснення он-лайн платежів, створення власної електронної поштової скриньки, заповнення різних он-лайн форм, використання інструментів електронного урядування та ін.

     Під час перерви для присутніх була проведена екскурсія по історико-краєзнавчій фотогалереї «Радивилівщина – сузір’я      відомих людей».

      На завершення заходу керуючий справами Радивилівської районної ради з нагоди 200-річчя від дня народження Т. Шевченка  провів конкурс серед голів с/рад на краще знання творчості національного генія. Переможці отримали збірки «Кобзаря».
 

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 167 | Додав: ya_nazik | Дата: 25.04.2014 | Коментарі (0)

                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                               науковий співробітник

                                                                                                                                               НІМЗ «Поле Берестецької битви»

                                                                                                                                                                           Чирська М. В.                                                                                                                                                                                                           Немає у нашого народу іншого поета, який удостоївся б такої шани, як Тарас Григорович Шевченко. Від часу смерті уже в багатьох поколіннях великий Кобзар є живим втіленням найзаповітніших народних прагнень, символом національної української духовності. Усе, що освячується ім’ям найвеличнішого нашого поета, у народі по-справжньому, глибоко вшановується.

         На щастя, і в нашому краї є знаменні Шевченкові місця. Колись побував геніальний Кобзар на нашій землі, і пам’ять історії, хоча й без багатьох подробиць, але все ж зберегла його дорогий образ.

         Похмурої і дощової осені 1846 року випала Тарасу Григоровичу мандрівка на Волинь і Поділля. Тоді, після закінчення Петербурзької академії мистецтв, він був вільним художником і працював на Україні. Шевченко вступив до новоствореної в Києві Археографічної комісії, де разом із однодумцями опікувався збереженням пам’яток старовини, реліквій, записував унікальні зразки народної творчості тощо. Саме від Археографічної комісії він отримав доручення здійснити подорож на захід України.  У розпорядженні від 21 вересня 1846 року, підписаному київським генерал-губернатором, Шевченкові було доручено відвідати різні місця Київської, Подільської, Волинської губерній.  

         Перша Шевченкова подорож на Поділля відбулася у кінці вересня 1846 року. Шлях, яким він мандрував у ту пору, звався Великим польським трактом. Орієнтовно, після 3 жовтня він виїхав до Житомира, де владнав необхідні справи і продовжив мандрувати у західному напрямку, аби відвідати Волинь. Ці землі давно вже цікавили його історією,  етнічною самобутністю і багатими традиціями народно-визвольних рухів.        

Шевченко чув про Волинь від М. Костомарова, зокрема, про її пам’ятні місця, в яких  той сам перед тим побував. До того ж, як дослідник історії України, Шевченко багато знав про славну старовину нашого краю. За порадою М. Костомарова Т. Шевченко притримувався певного маршруту: Корець, Острог, Дубно, Кременець, Почаїв. Про перебування Шевченка у цих містах засвідчують архівні документи, що збереглись.

      Деякі дослідники твердять, повертаючись з Почаєва проїжджав він і через село Пустоіванне, милувався річкою Пляшівкою. Край села побачив криницю, зачерпнув повні пригорщі дзвінкої води і пив її так, буцім з нею передавалась йому сила козацької вольниці. Тут і зрозумів, що мусить поглянути на Берестецькі поля, помолитись за полеглих. Згодом пишучи повість " Варнак"

     ( 1853-1854рр.) і згадуючи, мабуть, із поїздки 1846 року і Пустоіванне, скаже словами свого героя таке:" ...Милуюсь на прозорий ставок, увінчаний зеленим очеретом і греблею, обсадженою в два ряди старими вербами, що пустили свої віти в прозору воду. А нижче млин старий, як і її господар, при одному колесі, з лотками, що солодко шепочуться. На поверхні ставу плавають гуси й качки..."

     Як свідчать літературні джерела і народні перекази, шлях Кобзаря з Почаєва проліг до містечка Берестечка. Проте, прямих свідчень про відвідання Кобзарем поля Берестецької битви не збереглося. Дослідники по-різному подають деталі цієї частини подорожі, а то й узагалі заперечують факт перебування Т. Г. Шевченка в Берестечку та його околицях. Але, думається, Кобзар, добре знаючи трагедію українського народу, місцем якої в червні 1651 року стало поле під Берестечком, не міг покинути краю, не відвідавши цього місця, не вклонившись прахові відважних лицарів, похованих цією землею. Тим паче, що про поле Берестецької битви йому  розповідав, також М. Костомаров, який побував тут восени 1844  року.  Про Берестецьку битву Шевченко  знав з козацьких літописів, «Історії русів», «Запорожской старины», історіографічних праць Д. Бантиш-Каменського, М. Марковича та ін. Відомі йому також були народні перекази та пісні про цю трагічну подію. Міг чути поет про цю битву і на місці – від жителів сіл Пляшевої, Острова та ін.                                                                                                                                                                                                                                  

Берестечко – сумна сторінка історії українського народу. Саме тут в червні – липні 1651 року відбулася одна з найбільших битв національно-визвольної війни українського  народу 164... Читати далі »

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 204 | Додав: ya_nazik | Дата: 25.04.2014 | Коментарі (1)

     

         Нелегке наше сьогодення не може затьмарити радість приходу весни, а разом з нею і великого свята Дня визволення Радивилівщини від німецько – фашистських загарбників. Щороку в ці дні ми згадуємо мужніх захисників нашої землі, для яких захищати свою малу Батьківщину було справою честі та гідності, тих, кому ми зобов'язані мирним небом над головою.

        Ось і цими днями з нагоди 70-ти річчя визволення Радивилова і району для учнів  професійного ліцею бібліотекарем районної бібліотеки Раїсою Касянчук було організовано і проведено годину історичної пам’яті «Визволителям рідної землі – слава» .

        На заході виступив колишній вчитель історії одної з міських шкіл Юрій Арламовський, який поетапно розповів про бойові дії в нашому краї, згадав Героїв Радянського Союзу, які загинули, визволяючи нашу землю. Свою розповідь поєднував з сьогоднішніми подіями в Україні, відповів на численні запитання молоді.

  

       На закінчення своєї розповіді пан Юрій заповів юнакам і дівчатам завжди берегти в пам’яті подвиги визволителів, так любити свою Вітчизну, як любили її вони, пам’ятати їх хоробрість, героїзм  і відданість в ім’я майбутнього.

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 447 | Додав: ya_nazik | Дата: 26.03.2014 | Коментарі (0)

/

             «Тарасові шляхи у Радивилівському краї» - таку тему презентували працівники центральної районної бібліотеки спільно з науковим співробітником Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» Марією Чирською в обласному вебінарі «Шевченко і Волинь», ініціатором якого виступила  Рівненська державна  обласна бібліотека. Науковий співробітник представила до уваги слухачів вебінару свою доповідь про можливе перебування геніального Кобзаря в селі Пляшева, на полі Берестецької битви, в селі Пустоіванне на річці Пляшівка. Виступ доповнювала презентація, підготовлена працівниками бібліотеки. Присутні мали змогу також ознайомитися з виступами колег по даній темі з інших районів, а саме: Кореччини, Дубенщини, Здолбунівщини, Острожчини. В заході взяли участь всі районні бібліотеки області.

   

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 202 | Додав: ya_nazik | Дата: 25.03.2014 | Коментарі (1)

18 березня 2014 року в районній бібліотеці для дітей відбувся ІІ-й етап Всеукраїнського  конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2014» /Найкращий читач району -2014/.

Учасниками районного туру конкурсу стали 29 дітей середнього та старшого шкільного віку, які зустрілися з такими ж книгоманами, як самі.

Змагання проводилося окремо для кожної вікової категорії (6, 7, 8 класи), у кожній визначилося по одному переможцю на кожному етапі.

Під час проведення конкурсу учасники дізналися, що читають їхні ровесники. Вони намагались вразити всіх своєю ерудицією. вмінням переказуваnи і аналізували зміст улюбленої книги, творчо інтерпретували її, враховувався і артистизм учасників.   Конкурсанти  змогли  переконати всіх присутніх, що їхня улюблена книжка  - справді найкраща в світі.

Строге журі ставили різноманітні запитання і високо оцінили виступи учасників конкурсу.

Кращими серед учасників були:  у віковій категорії 6-й клас – Ковальчук Софія /НВК «Школа № 1-гіиназія»/, Павлюк Уляна /ПШБ с. Козин/, Бусь Іванна /ПШБ с. Жовтневе/, Миколайчук Ірина /ПШБ с.Дружба/, Ващук Олексій /ПШБ с. Теслугів/;  у віковій категорії 7-й клас – Павлова Оксана /ПШБ с. Срібне/, Бречко Аня /НВК «ЗОШ № 2-ліцей»/;  у віковій категорії 8-й клас – Чернобай Олена /ПШБ с. Немирівка/, Світлична Мар’яна /НВК «Школа №1-гімназія»/, Хмара Павліна /ПШБ с. Гранівка/, Сидорчук Анжела /ПШБ с. Хотин/, Роман Діана /ПШБ с. Іващуки/.

   

Звання «Найкращий читач району - 2014» отримали: Савицька Олена, 6-В клас  Радивилівський НВК «Школа №1- гімназія», Пащенко Тетяна, 7-А клас  Радивилівський НВК «Школа №1- гімназія»,  Сьомак Валентина, 8 клас  публічно – шкільна бібліотека с. Пляшева, які продовжать змагання у 3-му етапі Конкурсу в м. Рівне. 

   

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 227 | Додав: ya_nazik | Дата: 18.03.2014 | Коментарі (18)

Вивченням Голокосту займаються вчені всього світу вже майже 70 років. За цей час вони відкрили та опрацювали велику кількість фактичного матеріалу як по Другій світовій війні в цілому, так і з історією голокосту зокрема.

Темою винищення єврейського народу на теренах Рівненщини та зокрема Радивилівського району зацікавився місцевий краєзнавець, історик Юрій Григорович Арламовський. Він провів дослідження Голокосту в нашому краї: витоки, перші розстріли євреїв, організація єврейських гетто, знищення євреїв, ліквідація гетто, рятування євреїв.


Дані матеріали він передав в читальний зал нашої бібліотеки.

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 138 | Додав: ya_nazik | Дата: 13.03.2014 | Коментарі (1)

/

Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він, як сама душа нашого народу правдива і щира.

Працівниками центральної районної бібліотеки в рамках районного літературно – мистецького свята «Шлях Кобзаря – це шлях народу» було організовано виставку виробів народних умільців «З любовю до Шевченка». Тут було представлено понад 20 вишитих хрестиком, гладдю та бісером портретів Тараса Шевченка, численні панно, гіпсові барельєфи молодого поета, вирізьблені з дерева шкатулки, тарілки, картини на теми шевченкіани,численні українські рушники, малюнки по його творчості тощо. Збір виробів провели працівники централізованої системи публічно – шкільних бібліотек.

Виставку оглянули сотні жителів міста.

   

   

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 137 | Додав: ya_nazik | Дата: 10.03.2014 | Коментарі (0)

/
   9 березня Україна відзначатиме 200-річчя з дня народження видатного українського поета, письменника, художника, громадського діяча Тараса Шевченка.
   Саме Шевченко - завдяки гострому слову, активній громадській позиції, став національним поетом, Кобзарем українського народу.
Кобзарем назвали не тільки тому, що так називалась перша збірка, а й тому що його вірші, пісні, співали кобзарі, бандуристи.
    З нагоди цієї дати в публічно-шкільні бібліотеці с.Березини відкрита виставка "Уклін тобі, Кобзарю!".
    На виставці відображено художньо-просвітницьку серію творів про життя і творчість поета у 6-ти томах.
    Також в рамках КДК була проведена літературна година під назвою "Ми чуємо тебе, Кобзарю".
    Огляд творчості Т.Г.Шевченка підготували зав. клубом Савчук Н.В. та бібліотекар Карлюк Л.І.
    Твори читали: Ірина Савчук, Катерина Панасюк, Веіс Маріос-Дмитро, Дарина Сова, Валентин Шаблій.
    Слово Шевченка об'єднує багатьох людей усього світу.
Категорія: Новини сайту | Переглядів: 130 | Додав: ya_nazik | Дата: 09.03.2014 | Коментарі (0)

/

«Свою Україну любіть

Любіть її  … Во  время  люте.

В останню тяжкую мінуту

За неї Господа моліть!»

Такими словами розпочалася  літературна година «Тарас Григорович Шевченко –великий син українського народу»  у Бугаївській публічно-шкільній бібліотеці. Учениці  5-го  кл. Токмина Анна та  Михалюк Ірина розповіли про життя та творчість  великого поета. Емоційно та піднесено декламували поезії  Т.Г.Шевченка учениці 6-го кл. Ціпцюра Іванка , Колеснік Анна та учениця 5-го кл.Кравченко Настя.

 У бібліотеці оформлено книжково-ілюстративну виставку  «Велич Тарасового слова».

Також діти намалювали малюнки до творів  Т.Г.Шевченка, серед яких кращими визнано малюнки Токмини Анни.

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 154 | Додав: ya_nazik | Дата: 07.03.2014 | Коментарі (0)

/

           У літературі кожного народу серед її великих творців є  імена, які оповиті невмирущою любов'ю і славою.   Однією з найбільших вершин людського генія є безсмертна спадщина Тараса Шевченка.

            З нагоди  200-річчя від дня народження великого Кобзаря  в районній бібліотеці для дітей відбулася  літературно-мистецька  година «Живуть, Тарасе, поміж нас і голос твій, і пензель твій, і слово».

            Ведучі свята Андрій Лущик та Каріна Левценюк  розповіли, що Тарас Шевченко,  людина незвичайної долі та незвичайного таланту, велетень духу, митець могутньої творчої сили, непримиренний борець проти будь-якого гноблення людини людиною.

            Під час свята звучали вірші письменника у виконанні Юлії Тарасюк та Яни Зайчук, Назара Войтовича та Ані Бойко. Сценку «Тарас і мати» зіграли Мар’яна Світлична та Вадим Гурнік.  Пісню на слова Т. Шевченка «Вітер віє, повіває» виконали Олеся Маркович та Олена Антонюк /клас бандури Радивилівської школи мистецтв викладач Л. Каючко/. В програмі заходу -перегляд презентації «Тарас Шевченко, геній, мислитель, пророк».

   

  

На закінчення  присутні  виконали знаменитий «Заповіт» Т. Шевченка.  

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 161 | Додав: ya_nazik | Дата: 06.03.2014 | Коментарі (0)

/

      З   нагоди  відзначення  200-річчя  від  дня  народження  великого  Пророка  українського  народу  Т.Г.Шевченка  у  Пляшевській  ЗОШ I-III ст.  бібліотекарем  публічно-шкільної  бібліотеки  для  учнів  5,6,7 класів  була  проведена  віртуальна  подорож  «По  Кобзарях  Т.Шевченка». Учні    побачили  найдавніші  видання  «Кобзаря», дізнались  хто  сприяв  на  той  час  виданню  цієї  книги  і  чому  ця  книга  називається  Кобзар. 

    На  заході була  розгорнута  книжкова  виставка  «Кобзар» -це  книга  правди». Бібліотекар   ознайомила  присутніх   з  «Кобзарями» представленими  на  цій  виставці.  На  закінчення  цієї  подорожі  присутні  прослухали  записи  віршів з  книги «Кобзар»: «Причинна», «Думка»,»Тополя»,»Думи  мої, думи мої»  у  виконанні  Петра  Панчука. 

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 229 | Додав: ya_nazik | Дата: 06.03.2014 | Коментарі (0)

/

З нагоди 200-річчя від дня народження Великого поета Т.Шевченка у Радивилівській НВК школі №-2-ліцей відбулося літературне свято «Починаємо рідне слово зі сторінки Кобзаря». Про життя і творчість поета розповідали ведучі -  учениці  7-Б класу Бречко Анна і Мовчан Катя. Прозвучали поезії Великого Кобзаря «Зоре моя вечірня» /Приходняк Анна, 2-В клас/,  «Садок вишневий коло хати» /Бодренко Оксана, 2-В клас /,  «Мені тринадцятий минало» /Кожевніков  Антон 2-В клас/, «Думи мої, думи» /Малецька Катя 3-В клас/, «Заповіт» /Ралець Святослав 8-А клас/.

На закінчення заходу бібліотекар шкільного відділу РДБ Мирослава Саган  підкреслила, що слово Шевченка живе і воно вічне, ми виконуємо його заповіти, які він залишив своїм нащадкам:

Свою Україну любіть,

Любіть її…

Во время люте в останню тяжкую  мінуту

За неї Господа моліть.

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 134 | Додав: ya_nazik | Дата: 05.03.2014 | Коментарі (0)

      4 березня в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся вебінар «Електронні каталоги регіонального обєднання: стан та перспективи розвитку», який проводила Рівненська державна обласна бібліотека. Для працівників РДБ та ЦРБ були надані професійні консультаці щодо створення та наповнення електронних каталогів бібліотек, зокрема: « Ірбіс 64/128 - нові можливості в створенні Електронних каталогів та наданні інформаційних послуг користувачам», «Аналітико - синтетична обробка періодичних видань в рамках корпоративного об’єднання», «Бібліографічний опис книг, загальні вимоги та правила складання» тощо.

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 123 | Додав: ya_nazik | Дата: 04.03.2014 | Коментарі (0)

/

      Тарас Шевченко - видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

В рамках року Тараса Шевченка в Україні та з нагоди 200-річчя від дня народження великого Кобзаря  1 березня 2014 року бібліотеки Радивилівщини активно долучились  до масштабної акції – флешмобу «Рівненщина читає Шевченка»  ініціатором  якої  виступила Рівненська державна обласна бібліотека.

        До проведення даної акції через соціальні мережі «В Контакте» і «Facebook» бібліотечними працівниками були залучені учні та педагоги шкіл, місцеві поети, краєзнавці, громада, які декламували поезію як Шевченка так і власні вірші про нього. По закінченню заходів всі разом вголос читали уривок Т. Шевченка  із вірша «Молитва».

«Рівненщина читає Шевченка» в ЦРБ

«Рівненщина читає Шевченка» в ПШБ с.Іванівка

«Рівненщина читає Шевченка» в ПШБ с.Жовтневе

Фото заходів

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 108 | Додав: ya_nazik | Дата: 02.03.2014 | Коментарі (0)

/

Тарас  Шевченко… Навколо  його  імені  завжди   гуртувалося  усе  найкраще  в  українстві. Великий  Кобзар  був  і  лишається  будителем  духу, месією, якого  відібрати  в  українського  народу   не  зможе  ніхто. Святкування  Шевченківських  днів – наша  вічна  дорога  до  Шевченка, осягнення  його  величі, його  безсмертя.

            «Великий  Кобзар  українського  народу» - виставку  з такою  назвою  до  200-річчя  від  дня  народження   українського  генія  Тараса  Шевченка  було  підготовлено  в  Немирівській  публічно-шкільній  бібліотеці. Змістовним  доповненням  виставки  стали  малюнки  учнів  школи  Козак  Іванни, Павлишина  Тараса та ін. під  назвою  «Поезія  Т.Шевченка  в  малюнках  дітей».

            З  метою  увіковічення пам’яті   великого  Пророка, оформлено  стенд  «200 років  з  дня  народження  Тараса  Григоровича  Шевченка» із  розділами: «У  тій  хатині  край  села…» , «Тарас  Шевченко – поет, художник, просвітитель», «Свого  сина  пам’ятає  Україна».

            Відбувся  й  літературний  флешмоб  «Рівненщина  читає  Шевченка»,  під  час  якого  учасники  заходу  читали  уривок  з  вірша  Тараса  Шевченка «Молитва».

            «Він  був  сином  мужика  і  став  володарем  у  царстві  духа. Він  був  кріпаком  і  став  велетнем  у  царстві  людської   культури» ,- так  писав  І.Франко  у  своїй  «Присвяті»  Шевченкові.


Категорія: Новини сайту | Переглядів: 119 | Додав: ya_nazik | Дата: 01.03.2014 | Коментарі (0)

/

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка.

Повні сил і живої снаги.

Ми вшановуємо пам'ять Шевченка

1 березня публічно-шкільна  бібліотека  с.Хотин  долучилась  до  мережевого  флешмобу  «Рівненщина  читає  Шевченка»,ініціатором  якого  була Рівненська державна  обласна  бібліотека.  


Категорія: Новини сайту | Переглядів: 105 | Додав: ya_nazik | Дата: 01.03.2014 | Коментарі (0)

/

Історія Українського народу – це історія боротьби за волю і незалежність. Вона продовжується і нині.

Сьогодні, як ніколи, справджуються пророчі слова генія українського народу Тараса Шевченка, над якими варто добре задуматись. Його ідеї важливі як ніколи. Його життя та творчість стали дороговказом для багатьох поколінь патріотів. Зараз, коли Україна має утвердитися в національній єдності, щоб навести лад в державі, нам потрібні його настанови.

        З ініціативи Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки з нагоди 200-річчя Т. Шевченка в Радивилівській центральній районній бібліотеці відбувся поетичний флешмоб «Рівненщина читає Шевченка».

До участі в заході долучилися місцеві поети та читці: Марія Федорович, Євген Гудима, Назар Якимчук, Мар’яна Копцюх та Аня Бойко. В 13 годині всі учасники флешмобу разом прочитали  уривок з вірша Великого Кобзаря «Молитва», а Таїсія Пукас заспівала пісню «Молитва за Україну».

  

   

  

   

Радивилівщина читає Шевченка

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 91 | Додав: ya_nazik | Дата: 01.03.2014 | Коментарі (0)

     Голови Козинської, Іващуківської, Березинівської сільських рад, бібліотечні і клубні працівники , учні Козинського НВК «школа-колегіум» прийшли поклонитися Великому Кобзарю до його памятника на Козинському замку напередодні  200 річного ювілею. Декламували уривки з поеми «Кавказ», «Гайдамаки», вірші «Мені однаково, чи буду…», «Заповіт». На завершення всі хором прочитали «Молитву» Т.Шевченка.

  

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 102 | Додав: ya_nazik | Дата: 01.03.2014 | Коментарі (0)

/

      Тарас Шевченко – постать велична і унікальна. Минають роки, століття, відходять у небуття покоління людей, а поезія Кобзаря продовжує хвилювати  тих хто живе сьогодні. 1 березня 2014 року бібліотекар Сестрятинської публічно-шкільної бібліотеки, Олінчук Тетяна Іванівна разом із користувачами  долучилися до регіонального мережевого флешмобу «Рівненщина читає Шевченка», який був проведений в рамках заходів присвячених святкуванню  200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. На подвір’ї зібралися користувачі бібліотеки, які вголос читали твори великого пророка нашої нації.

  

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 102 | Додав: ya_nazik | Дата: 01.03.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 12 13 »