Архів матеріалів - Радивилівська ЦСПШБ
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 23.10.2016, 10:46
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Новини сайту [325]
Новини бібліотеки

Безоплатна правова допомого

Долі, обпалені війною

Бібліотеки і виборчий процес

Форма входу


Соціальні мережі

         

Пошук

Календар

«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Друзі сайту

Рівненська ДОБ
Теслугівська ПШБ
Іванівська ПШБ
Козинська ПШБ
Крупецька ПШБ
Михайлівська ПШБ
Дружбівська ПШБ
Хотинська ПШБ

Наші партнери

Головна » Архів матеріалів

      15 листопада в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася творча зустріч з представниками «Молодіжної літературної платформи» в рамках обласної акції "Письменницький маршрут", організованої Рівненською ОУНБ  за підтримки Рівненської обласної організації СПУ у складі: Олександра Євтушка, Валентини Люліч, Ірини Мельник, Юлії Костюкевич, Алли Рогашко та радивилівської  поетеси  Галини Гнатюк, яка лише нещодавно була прийнята до даної спілки письменників.

  

      Захід відкрила провідний бібліотекар відділу обслуговування Олена Надорожна, яка презентувала гостей. Кожен з літераторів розповідав про свою творчість, читав поезії  та уривки прозових творів. А Валентина Люліч представила  слухачам пісні на власні вірші, виконані під гітару.

     По завершенні заходу охочі мали змогу переглянути збірки молодих літераторів і при бажанні придбати.

  

     Такі зустрічі надовго западають в душу, відлунюють у серцях глядачів.

  

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 92 | Додав: ya_nazik | Дата: 15.11.2015 | Коментарі (0)

     В анкетуванні взяли участь 389 користувачів бібліотек /бібліотечні  працівники системи,  вчителі шкіл, викладачі професійного ліцею, представники виконавчого і управлінського апарату,  читачі  бібліотек: молодь і дорослі/.

     В ході дослідження користувачі віддали свої голоси за видання місцевих авторів, що вийшли друком за весь період, а не за останні 5 років, як було раніше. Лише у номінації «Літературний дебют» до уваги бралися книги, що вийшли друком протягом останніх 5-ти років:

Краще історико-краєзнавче видання

 - Ящук В. Радивилів у перегуків віків. – Броди: Просвіти, 2014.-260.,іл..-/235

 - Мельник Н. Святі місця землі моєї…/Н. Мельник. – Хотин, 2012. – 328с. - /70/

 - Цимбалюк Є. Млинів : минуле і сучасність, сторінки 500-літнього літопису. – Рівне:

   Волин. обереги, 2006. – 182 с. -/15

 - Хитрий Ч. Минувшина Рівненщини – далека і близька - /40

 - Войтович В. Пересопниця. Рівненський край: історія та культура. – Рівне: Видавець

    Валерій Войтович, 2011. – 816с.:іл. – /23/

 

Довідкове видання

 •  Пащук І. Літературно-краєзнавча енциклопедія Рівненщини. – Рівне: Волинські обереги, 2005. – 212 с.-/215
 •  Рівненщина запрошує. Welcome to Rivne region / Рівнен. обл. держ. адміністрація; Голов. упр. економіки. – Рівне : ТзОВ “Ілко”, 2005. – 8 с. (укр., англ.)-/60
 • Хто є хто на Рівненщині. 2006 : Політики. Парламентарі. Службовці. Судді. Підприємці. Науковці. Письменники. Митці. Журналісти. Освітяни. Спортсмени. 500 біографій. – Рівне : Перспектива, 2006. – 328 с.-/15
 • Коваль А.П. Знайомі незнайомці : походження назв поселень -/17
 • Столярчук Б. Митці Рівненщини : енцикл. довід. / Б. Столярчук. – Вид. 2-ге, доп. й перероб. – Рівне, 2011. – 386 с.– /23/

 

    Поетичні збірки

 • Скруха С. Хліб і сіль землі/ С. Скруха.- Рівне, 2010.- 188 с. -/240/
 • Бондючна Ю. Невивчена гладінь: поезії/Ю. Бондючна .- Рівне: ПП «ДМ», 2012.-128с.-/12

      -   Пшенична Л. Пташка з райського саду. Поезії. Літературно-художнє видання.- Рівне:

            ПП ДМ, 2013.- 152с.- /34/

 • Климентовська В. Кленова королева : поезії / В. Климентовська. — Рівне : Рівнен.

     друк., 2009. — 56 с. -/17/

 • Дідик В.В. Мелодія життя- /11
 • Ящук В. Слова. Вірші різних літ. - Броди: Просвіта,2014.-64с./43

Прозові видання

      -     Мазаний В. Тінь павука – /43

     -      Гаврилович Г. Мелодія старої скрипки : повість - /22

     -     Войнарович А. Шляхами янголів - /20

     -     Курінний С. Вогонь і попіл. – Рівне, 2011.- /12

     -     Євтушок О. Пиво з абрикосів. Рома та Дмитро тривоги: повість, роман/

           О. Євтушок. –  Рівне:ППДМ, 2011. – 366с. - /40

     -     Гольдін С. Художник та його друг : роман. – Рівне : Волин. обереги,

           2012. – 240 с. -/41

     -     Барабаш І.Л. Денники матері. – Рівне : Волин. обереги, 2008. – 166 с.  - /29

          -     Оттов М. Вінок терновий : повість. – Рівне : М. Дятлик, 2010. – 188 с.- /40

          -     Сербін Г.П. Картаті штани з Америки. – Рівне : Волин. обереги, 2011. – 198 с. - /24

Краще видання з мемуаристики та документалістики

 • Виткалов В., Пономарьова Т. Берестецька битва 1651 року мовою документів : за матеріалами науко... Читати далі »
Категорія: Новини сайту | Переглядів: 168 | Додав: ya_nazik | Дата: 04.11.2015 | Коментарі (0)

       У неділю 1 листопада 2015 року в приміщенні клубу села Гаї – Лев’ятинські  відбувся концерт аматорського колективу клубу «Надвечір’я» Радивилівської центральної районної бібліотеки «Хай пісня лунає від краю до краю».

  

      В концертній програмі були представлені пісні  про Україну: «Молитва за Україну», «Сини України», «Єднаймося, любо родино», «Батьківський поріг», низка жартівливих пісень: «Ой, село», «А в селі», «Самогон», «Сало», «Із сиром пироги», «Лісапед», «А я таки Гапка», «Ой, почуйте жіночки», пісні на слова місцевих авторів та музику музичного керівника клубу Марії Федорович: «Пахне чебрець» / сл. Володимира Ящука/, «Лиш до Дмитра дівка хитра» / сл. Євгена Гудими/, «Одна хмара» / сл. Василя Краснопольського/, «Я шукаю собі мужа», «Тільки не балуй», «Зорепад»,  /сл. Марії Федорович/.

  

      Заполонили душу своїми піснями та неповторним голосом: Марія Іванюк, Павло Сотнічук, Катерина Романюк, Віра Шевчук, Галина Бардецька, Михайло Цап’як, Петро Лисак, Іван Семенюк, Ганна Дудка, а ще: Валентина Большакова, Любов Степанюк, Павло Кардаш, Петро Воронюк.

      Дзвінкими оплесками жителі села вітали гумористів Павла Сотнічука та Галину Бардецьку, у виконанні яких прозвучали гуморески «Про Івана – небіжчика» та «Захотіла одна жінка чоловіком стати».

     Веселі запальні пісні, смішні гуморески, живе спілкування не залишили байдужими жодного глядача. В залі панувала атмосфера справжнього свята – глядачі підспівували, дарували овації та щирі оплески.

     Сільський голова  села Гаї – Лев’ятинські Анатолій Колдун та завідуюча клубом Інна Бурмай подякували  аматорам сцени за чудовий виступ,  подарували квіти, а ще,  побажали  їм міцного здоров’я, творчих надбань  і висловили сподівання на нові зустрічі.

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 107 | Додав: ya_nazik | Дата: 01.11.2015 | Коментарі (0)

      11 жовтня 2015 року в затишному приміщенні Радивилівського міського центру культури, дозвілля та мистецтв відбулася арт – вітальня «Вірші – в мелодію, пісні – в душу», яку підготували учасники художньої самодіяльності клубу «Надвечір’я».

     Глядачі, які зібралися в залі, з нетерпінням чекали зустрічі з нашими земляками,  авторами численних поезій, щоб поринути в світ їхніх віршів, які вилилися в мелодії.

     В ході заходу звучали пісні на вірші уже знаних в місті та районі авторів численних поезій: Василя Ярмуся, Василя Краснопольського, Володимира Ящука, Євгена Гудими, Світлани Скрухи, Надії Вечорко, Володимира Невинного, Раїси Хом’як, Павла Сотнічука та Марії Федорович.

     На розсуд глядачів було представлено 20 пісенних творів: «Молитва за Україну» /сл. Світлани Скрухи/, «Господи, помилуй», «Афганські дороги» /сл. Василя  Ярмуся/, «Завітне бажання», «Одна хмара» /сл. Василя Краснопольського/, «Пахне чебрець» /сл. Володимира Ящука/, «Сила народних пісень», «Лиш до Дмитра дівка хитра» /сл. Євгена Гудими/, «Журавлі», «Стоїть калина серед поля», «Зорепад», «Ромашки», «Я шукаю собі мужа», «Тільки не балуй» /Марія Федорович/, «Пісня любові» /сл. Раїси Хом’як/. Всі ці вірші поклала на музику і розучила з колективом клубу «Надвечір’я» його музичний керівник Марія Федорович.

     Також прозвучали твори на музику інших місцевих авторів: «Вальс» /сл. Василя Краснопольського, муз. Володимира Краснопольського/, «Батьківський поріг» /сл. і муз. Павла Сотнічука/, «Сестричко, сестро» /сл. і муз. Надії Вечорко, «Мені так хочеться» /сл. і муз. Володимира Невинного/.

     Глядачі, затамувавши подих, слухали пісні, щирими оплесками дякували їх виконавцям, адже кожен музичний твір  - це  начебто безперервний монолог про життя, про вічні людські радощі і болі: захоплення красою любої серцю землі, любов до Вітчизни, до матері, радість кохання і гіркота нездійсненних мрій. А все це зачаровує й окрилює душу.

     По закінченні заходу міський голова Микола Карапетян подякував радивилівським поетам, піснетворцям, учасникам клубу  «Надвечір’я», а особливо Марії Федорович і вручав їм пам’ятні сувеніри. А місцевий поет Євген Гудима подарував учасникам концертну поетичні замальовки. 

Фото заходу(Фото В.Ящук)

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 122 | Додав: ya_nazik | Дата: 11.10.2015 | Коментарі (0)

      8 жовтня 2015 року в Радивилівській центральній районній  бібліотеці пройшла зустріч з сучасним українським письменником, філософом, журналістом Мирославом Дочинцем.

   

     Мешкає на Закарпатті. Здебільшого описує сюжети рідного краю через призму власного оригінального бачення.

     Він  є автором близько двадцяти книг – «Він і вона», «Краєвид із жінкою», «Хліб і шоколад», «Руки і душа», «Лис», «Дорога в небо – до людей», «Булава і серце», «Місячна роса», «Вічник», «Криничар», «Горянин», «Світован», філософсько-психологічних заповітів карпатського мудреця «Многії літа. Благії літа», що стали українським народним бестселером.

      Мирослав Дочинець є членом Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. За плідну і самобутню творчу діяльність відзначений низкою літературних премій, в тому числі трьох міжнародних, а також відзнакою «Золотий письменник України» за найбільші наклади. В 2014 році за романи «Криничар» та «Горянин» удостоєний Національної премії ім. Т. Шевченка.

      Книги М. Дочинця масово ширяться серед читачів, викликають все більший інтерес за межами України. Серед шанувальників художнього слова пана Мирослава багато і радивилівчан, які прийшли на зустріч.

       По закінченні заходу спогадами про спільне навчання в Львівському національному університеті ім. І. Франка на факультеті журналістики поділився редактор газети «Сурми Радзівілів» Володимир Мартинюк, а шанувальниця таланту Мирослава Дочинця Таміла Намака від імені міського голови М.Карапетяна подарувала йому на згадку про наше містечко  книгу Володимира Ящука «Радивилів у перегуках віків», випущену до 450-річчя міста.

   

      Письменник подякував присутнім за гостинність та любов до книги. Всі охочі мали змогу переглянути його книги і придбати.

   

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 119 | Додав: ya_nazik | Дата: 08.10.2015 | Коментарі (0)

      2 жовтня учні 1-х курсів Радивилівського професійного ліцею завітали до центральної районної бібліотеки. Зустріч розпочалася з розповіді про історію бібліотеки, знайомства з її відділами, послугами та ресурсами.

     Згодом , завідуюча відділом обслуговування Лариса Рукінова провела для учнів  екскурсію по історико – краєзнавчій експозиції «Радивилівщина – сузір’я відомих людей».

  

  

  

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 83 | Додав: ya_nazik | Дата: 03.10.2015 | Коментарі (0)

       За доброю традицією щороку до Міжнародного дня людей похилого віку в міському центрі  культури та дозвілля за підтримки місцевої влади відбулося  справжнє свято з концертом і подарунками. Саме в поважному віці найбільше естетичне задоволення приносять людям поважного віку подібні культурні заходи. 

       В святковому концерті взяли участь і учасники художньої самодіяльності клубу «Надвечір’я».

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 96 | Додав: ya_nazik | Дата: 01.10.2015 | Коментарі (0)

       19 жовтня 2015 року минає сто років від дня народження відомого українського вченого – археолога, історика, краєзнавця, доктора історичних наук  Ігоря Кириловича Свєшнікова.

       Багаторічні розкопки пам’яток різних хронологічних періодів проводились Ігорем Кириловичем паралельно з дослідженням поля Берестецької битви 1651 року, що увійшла в історію України як трагічна подія  національно-визвольної війни 1648-1658 років. Роботи археологічних експедицій Рівненського краєзнавчого музею, історико - меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» під керівництвом І. Свєшнікова з 1970 до 1994 року були першою в Україні блискучою спробою дослідити археологічними методами території масштабної середньовічної битви.

       Невтомний учений залишив для своїх послідовників багато оригінальних   не тільки відкриттів, а й ґрунтовних та унікальних праць і публікацій.

         З нагоди 100-річчя від дня народження вченого-історика, археолога Ігоря Кириловича Свешнікова, працівники центральної районної бібліотеки та бібліотеки с. Хотин зібрали спогади старожилів про дослідника Берестецької битви в період його проживання в с. Хотин Радивилівського району.  

       Даний відеоролик можна переглянути в інтернет - мережі за адресою https://www.youtube.com/watch?v=jqsKGB5XJjg

      В читальному залі  бібліотеки діє книжкова виставка « Ігор Свєшніков – дослідник Берестецької битви».

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 99 | Додав: ya_nazik | Дата: 01.10.2015 | Коментарі (0)

   

       28 вересня в приміщені центральної районної бібліотеки відбулася святкова нарада бібліотечних працівників району до Всеукраїнського Дня бібліотек. В ході наради присутні ознайомилися з електронною презентацією та бібліографічним довідником з історії бібліотечної справи району «Бібліотеки історія жива…», переглянули виставку плакатів-мотиваторів читання та відзначили кращих грамотами за номінаціями: популяризація дитячого читання та книги «Найкраща книга для малечі», популяризація читацької активності та літературних уподобань молоді «Час читати!», популяризація книг про малу батьківщину, її історію, культуру «Мій край – краплиночка на мапі», популяризація книг, які формують успішну особистість «Книга, яка створює читача». За успіхи в роботі працівників бібліотек привітали та нагородили грамотами голова райдержадміністрації Ващук О.В., голова районної ради Пастух О.В., начальник відділу культури райдержадміністрації Шуст Т.М. та директор ЦСПШБ Войтишина Л.О. 

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 90 | Додав: ya_nazik | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 133 | Додав: ya_nazik | Дата: 20.08.2015 | Коментарі (0)

      Ганна Марцинюк народилася 30 вересня 1997 року в м. Березне Рівненської області. Навчається на 4 курсі Рівненського музичного училища РДГУ. Автор прозово – поетичних збірок «Мережка сонячного краю» /2006/, «На струнах слова» /2008/, «Паросток» /2010/, «Сховаюся у мушлю» /2014/, «Обірвана струна» /2015/, казок «Подорожникова лікарня»/2012/, «Їжачок і весна» /2013/.

     Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів «Весняний первоцвіт», «Волинський кобза рик», «Пісенний край», «Українська коляда», «Зоряний олімп», переможець Всеукраїнських літературних конкурсів «Слово про вчителя», «Урок казки», «Розкрилля душі», володар Гран-прі обласного фестивалю «Провесінь».

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 117 | Додав: ya_nazik | Дата: 20.08.2015 | Коментарі (0)

      6 серпня 2015 року в приміщенні Радивилівської центральної бібліотеки відбувся благодійний музично – поетичний  вечір «У щасті матері й дитини розквітне доля України». В затишному залі інтернет-центру зібралися люди, небайдужі  до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці та наділені великою любов’ю до культурного розквіту нашого краю.

     Гостями зустрічі була сім’я Марцинюк: мама - Тетяна Іванівна, уродженка міста Радивилів, кандидат філологічних наук, вчителька Березнівської  школи – інтернату  Рівненської області, літературознавець, критик,  поетеса, авторка збірки поезій «Кардіограма любові» та її донька Ганна – студентка ІV курсу Рівненського музичного училища, автор 6 прозово – поетичних збірок, Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних музичних фестивалів «Весняний первоцвіт», «Волинський кобзарик», «Пісенний край», «Українська коляда», «Зоряний олімп», переможниця різноманітних Всеукраїнських літературних конкурсів та володар Гран-прі  обласного фестивалю «Провесінь».

  

     Затамувавши подих слухали присутні поезії у виконанні пані Тетяни. Її донька також прочитала  кілька своїх віршів  і заспівала низку авторських пісень . Вразили своєю задушевністю  пісні: «Лікарі», «Дорогі вчителі», «Соняхи», а особливо пісня «Зоре моя мила», яку Ганна приурочила рідній неньці та всім матерям у залі. Саме ця пісня неодноразово приносила їй перемоги на Всеукраїнських музичних фестивалях і конкурсах.  Читання віршів, спів пісень доповнювала віртуозна гра на бандурі.  

     У рамках заходу відбулась мультимедійна презентація та збір благодійних коштів на видачу книги авторських музичних творів Ганни.

     Теплими словами подяки та квітами  за прекрасну творчість наших земляків були переповнені виступи директора ЦСПШБ Людмили Войтишиної, колишніх вчителів пані Тетяни Василя Ящука та Людмили Зробок, численних глядачів.

Дана зустріч – як маленький штрих у величній картині поетичного – музичного життя Радивилівщини.

Фото заходу

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 154 | Додав: ya_nazik | Дата: 06.08.2015 | Коментарі (0)

     Громадська організація "Столичні ініціативи" ініціює встановлення нового державного свята - День українського національного вбрання. Що Ви думаєте з цього приводу?

"Столичні ініціативи" звернулися до голови Рівненської обласної ради підтримати ініціативу та офіційне звернення до Президента України про:

1. призначення святкування Дня українського національного вбрання кожного третього четверга травня;

2. присвоєння Дню українського національного вбрання статусу державного свята.

Просимо усіх небайдужих висловити свою думку з цього приводу. Онлайн-анкету можна заповнити тут.

     Заздалегідь дякуємо!

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 226 | Додав: ya_nazik | Дата: 26.06.2015 | Коментарі (0)

        18 червня  2015 року працівники Радивилівської ЦРБ та районної бібліотеки для дітей взяли участь у  відео конференції, присвяченій досвіду обслуговування людей з особливими потребами у бібліотеках України.

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 157 | Додав: ya_nazik | Дата: 19.06.2015 | Коментарі (0)

     Минулої неділі, 7 червня, у міському центрі дозвілля пройшов концерт «Бо пісня всіх людей єднає – це доброти і миру спільна мова». Відбулася концертна програма за ініціативи клубу «Надвечір’я». Тепло і по-сімейному затишно відчували себе глядачі, запрошені на концерт, який проходив під гаслом «Україна понад усе».

     Зала аплодує, бо знає, що сьогодні їм буде подароване незвичайне свято, зіткане із добра, щирості, поваги, ніжності та особливої зворушливості. А це - найдорожче для кожної людини.

    Співочий колектив «Надвечір’я» дарував усім присутнім чудові пісенні номери. Концерт розпочався патріотичними піснями про Україну, рідну землю: «Хто ти є, Україно?», «Дума про Землю», «Сини України», «Єднаймося, люба родино».

    Коли зазвучали пісні «Сповідь солдата», «Батьківський поріг» / виконавець Павло Сотнічук/, «У матері над хатою» /дует сестер Галини Климчук та Марії Попович/ на очах у глядачів блищали сльози.

    Ансамбль надвечірянців виконав також маловідомі пісні на слова Тараса Шевченка «Тече вода з-під явора», «Вітре буйний», пісні, автором слів і музики яких є музичний керівник клубу Марія Федорович «Вишиваночко моя», «Радивилів, моє місто миле» та низку ліричних і жартівливих пісень: «Очі волошкові» /Петро Лисак/, «Дві долі»/дует у складі Марії Іванюк та Олександра Вахрушева/, «Посіяла конопель» / Галина Бардецька/, «Жінка пишнотіла» /Ганна Марчук/, «А я таки Гапка» /дует у складі Катерини Романюк та Віри Шевчук/, «Лісапед» /Ганна Дудка/.

     Концертна програма пройшла душевно і по-дружньому. Виступ завершився, а самодіяльні артисти і глядачі ще довго спілкувалися, ділилися враженнями і дякували одне одному за приємні хвилини зустрічі та відпочинку.

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 203 | Додав: ya_nazik | Дата: 07.06.2015 | Коментарі (0)

     До Міжнародного Дня захисту дітей відбувся фестиваль дитячої творчості "Веселковий дивограй" в селі Михайлівка.

     В рамках фестивалю була організована виставка дитячих робіт" Дитинства яскравого мить". На виставці були представлені творчі роботи дітей Радивилівщини, виконані у різних техніках: бісер,орігамі, декупаж,вироби з дерева , соломки, пластиліну,атласних стрічок. Організація таких виставок є справжнім святом дитячої творчості. А радість творчості веде до появи впевненості в собі, до самоствердження, а в майбутньому до вміння знайти себе у дорослому світі.

  

         

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 138 | Додав: ya_nazik | Дата: 02.06.2015 | Коментарі (0)

       Друга світова війна – страшна і нелюдяна, яка переорала долі  мільйонів і мільйонів людей, ще довго буде незагойною раною нашої історії. Доки не похований останній солдат, доки є живі свідки тих  жорстоких і трагічних подій, нам рано списувати її в архів.

      19 травня в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася презентація вікі – проекту «Долі, обпалені війною», присвяченого 70 -  річчю Перемоги над нацизмом у Європі  та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

     Даний проект був організований Рівненською обласною універсальною  бібліотекою з метою збереження історичної пам’яті про учасників  бойових дій Другої світової  війни - жителів Рівненщини та Радивилівщини зокрема і виховання у молодого покоління  почуття патріотизму.

     Велика пошукова робота була проведена працівниками бібліотек системи. Уточнялися списки учасників бойових дій, які надавали органи місцевих влад, здійснювались  зустрічі з родичами, піднімалися архівні та музейні матеріали, Інтернет – ресурси.

     Зібрана інформація про кожного учасника воєнного лихоліття оброблялася, редагувалася, систематизувалася, тобто ретельно готувалася для висвітлення в Всесвітній павутині.

     Дані матеріали знайшли своє відображення на краєзнавчому блозі Радивилівської  центральної  бібліотеки за адресою http://radblog.at.ua/ у лінці «Їх слід в історії» в підлінці «Долі, обпалені війною» та  в електронній енциклопедії «Вікіпедії».

      Присутні переглянули електронну презентацію вікі – проекту «Долі, обпалені війною» під назвою «Ви  йшли до Перемоги, а з вами йшла весна», яку провела зав. методичним відділом районної бібліотеки Валентина Копцюх.

       Дана робота, проведена працівниками  бібліотек,  це данина пам’яті нинішнього покоління ветеранам Другої світової війни.

      Сьогодні,  у часи боротьби за свободу та  незалежність України, формується глибокий духовний  зв’язок між захисниками нашої країни різних поколінь –  героями Другої світової  війни, воїнами-інтернаціоналістами та  учасниками Антитерористичної операції.

     На превеликий жаль, на сході триває неоголошена війна, де український народ знову, вже у XXI столітті,  відстоює свою незалежність і свободу. Але Перемога буде за нами. Бо наша справа справедлива, ми захищаємо свою землю, свою Батьківщину, свою Україну.

      В заході взяли участь: в. о. голови Радивилівської РДА В’ячеслав Школяр, голова районної ради  Олександр Пастух, начальник відділу культури та туризму РДА Тетяна Шуст, голова районної ветеранської організації Дмитро Воронко, учасник бойових дій Другої світової війни – живий свідок історії - Іван Дурда,  колишній вчитель, а нині пенсіонер – Юрій Арламовський, сільські голови, люди, чиї батьки, діди чи просто близькі родичі були безпосередніми учасниками тієї кривавої війни.

   

      Слова подяки бібліотечним працівникам за проведену роботу висловили: голова районної ради Олександр Пастух, донька учасника бойових дій Михайла Горлача пані Людмила та Юрій Арламовський.

       Щиро дякуємо міській і сільським радам, управлінню праці та соціального захисту населення, історичному музею, а особливо родинам учасників бойових дій, які надали нам посильну допомогу в реалізації даного проекту, а ще клубу «Надвечір’я» за музичний супровід заходу.

Фото заходу

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 145 | Додав: ya_nazik | Дата: 24.05.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 16 17 »