Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 16.01.2018, 22:30
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Безоплатна правова допомого

Долі, обпалені війною

Бібліотеки і виборчий процес

Форма входу


Соціальні мережі

         

Пошук

Календар

«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Друзі сайту

Рівненська ДОБ
Теслугівська ПШБ
Іванівська ПШБ
Козинська ПШБ
Крупецька ПШБ
Михайлівська ПШБ
Дружбівська ПШБ
Хотинська ПШБ

Наші партнери

Головна » Архів матеріалів

Ми прагнем словом освятити душі

 
Нещодавно на базі публічно-шкільної бібліотеки села Козин відбувся семінар-практикум бібліотечних працівників на тему:  «Створення сучасного інформаційно-бібліотечного простору в публічно-шкільних бібліотеках».  Про складові позитивного іміджу, тісну співпрацю публічно-шкільної бібліотеки і школи, про її місце і роль у формуванні інформаційного середовища говорили директор колегіуму Віра Соколик та провідний бібліотекар шкільного відділення Оксана Краплич.
  
            Провідним методистом ЦРБ Валентиною  Копцюх, провідним бібліотекарем відділу комплектування Тамарою Дзюблик та оператором-комп’ютерщиком ЦРБ Назарієм Якимчуком для бібліотечних працівників району з використанням новітніх комп’ютерних технологій було проведено майстер-клас, складовими якого були консультації «Робота в програмі ІРБІС», «Створення електронного каталогу підручників»,  презентація ВЕБ-сторінки публічно-шкільної бібліотеки села Козин та презентація організації читання серед молоді в епоху глобалізації. Крім цього, було проведено інформаційний огляд фахової періодики з питань популяризації читання.

Учасники семінару досконало ознайомилися з роботою  публічно-шкільної бібліотеки. До їхньої уваги були представлені різноманітні книжково-ілюстративні виставки, книжковий фонд, розкритий  тематичними поличками з віртуальними підказками сайтів на допомогу навчально-виховному процесу, медіацентр з мультимедійними матеріалами, центр регіональної інформації, народознавчий та краєзнавчий куточки, куточок сімейного виховання та ін.

В програмі семінару - презентація  Козинської  публічно-шкільної бібліотеки «Ми прагнем словом освятити душі», яка в колі своїх користувачів, почесних гостей та колег по роботі святкувала 70-річчя з часу свого заснування.  Серед почесних гостей  свята – один з перших читачів бібліотеки Юрій Костюк, поетеса Марія Яковчук, директор школи мистецтв Микола Щербатюк та начальник відділу культури і туризму Сузанна Клюй. Юрій Костюк згадував, як створювалась книгозбірня, про наповнення її книгами, про особисті методи залучення читачів до читання.
 
Марія Яковчук – рівненська поетеса і наша землячка поділилась спогадами про трагічні сторінки історії нашого краю, про свої творчі доробки і плани на майбутнє, щиро і задушевно розповіла про своє життя, в якому на першому плані – любов до людей, до України, її поезія. На прощання щиро привітала всіх присутніх з ювілеєм бібліотеки, а в подарунок  - фотоальбом «Марія Яковчук. Життя і творчість» і квіти.
                    

Микола Щербатюк розповів про творчу співпрацю з працівниками бібліотеки, свою любов до книги і читання. ... Читати далі »

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 1021 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 03.11.2009 | Коментарі (0)

Семінар
    На базі публічно-шкільної бібліотеки с.Крупець відбувся семінар-практикум бібліотечних працівників “Бібліотека як база навчально-виховного процесу школярів: удосконалення змісту та інноваційні форми роботи»”.
   
В програмі семінару - складові позитивного іміджу сільської публічно-шкільної бібліотеки. Учасники семінару досконало ознайомилися з роботою сільського відділення ПШБ. До їхньої уваги були представлені різноманітні книжково-ілюстративні виставки, книжковий фонд, розкритий  тематичними поличками, народознавчий куточок, Центр регіональної інформації, Куточок сімейного виховання та ін.
   
Член літературного клубу любителів поезії Хомяк Раїса ознайомила присутніх з власними віршами, розповіла про себе, про те, як до неї приходить натхнення.
   Лариса Козіцька,  завуч  по навчальній роботі Крупецької ЗОШ, розповіла про творчу співпрацю бібліотеки і школи.
Семінар

    Про участь бібліотеки у Всеукраїнському молодіжному конкурсі  «Легенди рідного краю», в якому учень 11 класу школи Протас Олександр, зараз студент Острозької академії,  зайняв перше місце,  розповіла вчителька української мови та літератури Віта Протас.
   
Консультації «Публічно-шкільна бібліотека на допомогу  навчально-виховному процесу школярів. Предметні тижні», «Пошук нових підходів до проблеми профорієнтаційної діяльності  бібліотеки» надали працівники центральних районних бібліотек.
    Учасники семінару взяли участь у  практичних заняттях: Впровадження новітніх технологій та інноваційних форм бібліотечно-інформаційного обслуговування на допомогу навчально-виховному процесу. Ресурси медіатеки ПШБ с. Крупець.  Відбулася презентація ВЕБ-сторінки ПШБ с. Крупець.
   
Провідний методист ЦРБ Валентина Копцюх  представила увазі присутніх видавничу діяльність ЦРБ як методичного центру на СD.
    Семінар

    Провідним бібліотекарем шкільного відділення  Ольгою Калашніковою  було проведено майстер-клас:  Сучасна модель „Бібліотечно-бібліографічний урок”.
   
В залі, де проходив семінар, було оформлено виставку-огляд „Періодичні видання на допомогу навчально-виховному процесу”.
   
Учасників семінару було ознайомлено з інформаційним оглядом новинок літератури “Вчителям, учням, батькам”.
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 15096 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 14.12.2008 | Коментарі (735)

Коференція
     25 вересня в Радивилівському Професійному ліцеї відбулась літературна конференція «Сухомлинський і сучасність» присвячена 90-річчю від дня народження мудрого вчителя В.О. Сухомлинського. Працівники відділу обслуговування центральної районної бібліотеки спільно з педагогічним колективом ліцею ознайомили присутніх із життям та творчістю видатного вченого, педагога В.Сухомлинського. Обговорювалися важливі душевні якості людини, як привітність, чуйність, доброзичливість, скромність, щирість, які Сухомлинський вважав найважливішими. Присутні мали можливість переглянути книжково-ілюстративну виставку, на якій були розміщені твори  вченого, а також критичні матеріали про нього.
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 1657 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 07.10.2008 | Коментарі (2)

« 1 2 ... 19 20 21