Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 16.01.2018, 22:30
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Безоплатна правова допомого

Долі, обпалені війною

Бібліотеки і виборчий процес

Форма входу


Соціальні мережі

         

Пошук

Календар

«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Друзі сайту

Рівненська ДОБ
Теслугівська ПШБ
Іванівська ПШБ
Козинська ПШБ
Крупецька ПШБ
Михайлівська ПШБ
Дружбівська ПШБ
Хотинська ПШБ

Наші партнери

Головна » Архів матеріалів
    Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек відбувся конкурс професійної майстерності бібліотечних працівників «Радивилівська книгиня», в якому взяли участь дев’ять учасниць. В програмі заходу – шість конкурсів, зокрема: «Візитна картка», «Бібліотечна підкова», «Мистецтво бібліотечного зваблювання», «Моє хобі», «Чи ж зрозуміє хто тебе?», «Парад літературних героїв». Кожна з учасниць розкрила своє бачення «Бібліотеки майбутнього».
 
 
    Ведучою заходу Юлією Лемещук було проведено гру з вболівальниками. 
    Професійну майстерність учасниць оцінювало компетентне журі у складі заступника голови райдержадміністрації Кота І.В., начальника відділу культури і туризму Клюй С.В., директора ЦСПШБ Войтишина Л.О., директора РБК Гладиша В.В., Дмитрук Г.М.
    Головне звання «Радивилівська книгиня» виборола завідувачка публічно-шкільної бібліотеки с.Іванівка Процик Олена Фадеївна.
 
 
    Інші учасниці конкурсу були відзначені в номінаціях:
  - «Міс Творчість» - Бугайкіна Олена Миколаївна /зав. публічно-шкільної бібліотеки с.Крупець/
  - «Цариця Ерудиція» - Сова Юлія Миколаївна /зав. публічно-шкільної бібліотеки с.Довгалівка/
  - «Принцеса Чарівність» - Невинна Тетяна Миколаївна /зав. публічно-шкільної бібліотеки с.Михайлівка/
  - «Леді Досконалість» - Шаблій Любов Миколаївна /зав. публічно-шкільної бібліотеки с.Добривода/
  - «Міс Компетентність» - Козачук Леся Миколаївна /зав. публічно-шкільної бібліотеки с.Козин/
  - «Королева глядацьких симпатій» - Шуст Тетяна Миколаївна /зав. публічно- шкільної бібліотеки с.Копані/
  - «Принцеса артистизму» - Орловська Світлана Миколаївна /зав. публічно-шкільної бібліотеки с.Бугаївка/
  - «Міс Оригінальність» - Хміль Марія Миколаївна /зав. публічно-шкільної бібліотеки с.Острів/
 
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 578 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 21.10.2010 | Коментарі (0)

    «Сорочку мати вишила мені…» під такою назвою була оформлена виставка вишиванок присвячена 19 річниця Незалежності України, яку облаштували працівники бібліотек району. Глядачі мали змогу оглянути понад 50 вишитих сорочок різної техніки. Кращими визнали сорочки: Валецької Лілії /с.Підзамче/, Галич Олесі /с. Опарипси/, Претятко Мар’яна /с.Пустоіваннє/, Бондарець Олена /с.Теслугів/, Перець Олена /м. Радивилів/.
 
 
 
 
 
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 885 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 03.09.2010 | Коментарі (0)

 
    Свобода, незалежність, воля – найбажаніші, найомріяніші нашими вкраїнцями слова.
    Народ України, а з ним клуб «Надвечір’я» урочисто і святково відзначив 19-ту річницю незалежності України - свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, за своє право бути народом. І рідне слово та народна пісня не дали йому загинути. Бо Україна і пісня – нероздільні.
    На літературно – музичній вітальні «Стань же окрасою цілого світу, наша свята Україно!» звучали пісні на слова Т. Шевченка, найкращі поезії та пісні про Україну, рідну мову, природу, українські жартівливі пісні, такі як: «Думи мої, думи мої», «Моя Україна», «Моя ти земле калинова», «Виростеш ти сину», «Тихо над річкою», «Ой, підемо, жінко» та ін.).
    Свято завершилося урочистим виконанням всіма присутніми молитви «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни».
    Захід відвідали голова райдержадміністрації В. Станкевич та начальник відділу культури та туризму С. Клюй.
 
 
 
 
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 1076 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 31.08.2010 | Коментарі (0)

      В рамках відзначення 20-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України на Рівненщині відбувся інтерактивний молодіжний форум.
      16 липня в Інтернет-центрі Радивилівської центральної районної бібліотеки зібралися молоді люди різних категорій: працююча молодь, абітурієнти, студенти, учні та безробітні для обговорення 4-х основних питань:
   - що таке суверенітет;
   - чи є суверенність держави цінністю для сучасних українців;
   - наскільки нині ідея суверенності є об’єднавчою для української нації;
   - що важливіше для України: бути повністю суверенною державою чи можна поступитися частинкою суверенітету у ході інтеграції з іншими державами чи об’єднаннями.
    Учасники форуму активно дискутували, висловлювали свої думки з приводу суверенності України. Їхні відповіді відсилалися на інтернет-форум для подальшого обговорення.
    В заході взяли участь зав. сектора з питань внутрішньої політики В.Мартинюк, начальник відділу культури і туризму С.Клюй, зав. відділу у справах сім’ї та молоді О.Чупіна, директор РЦ ССМ Т.Франко, директор ЦСПШБ Л.Войтишина та працівники бібліотеки.
    Працівниками центральної районної бібліотеки було оформлено книжково-ілюстративну виставку «Нам будувати свою державу», де були широко представлені матеріали про суверенітет України, про історичні передумови прийняття Декларації та ін.
 
  
 
  
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 435 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 20.07.2010 | Коментарі (1)

    Напередодні свята Івана Купала в санаторно-оздоровчому таборі «Веселка» працівники районної бібліотеки для дітей провели годину народознавства «В ніч на Івана, в ніч на Купала». Під час заходу присутніх ознайомили з матеріалами книжково-ілюстративної виставки «Звичаї, традиції, обряди», традиціями, звичаями та обрядами українського народу, які відбуваються в ніч на Івана Купала. Діти із захопленням відповідали на запитання вікторини «Ніч Купальська».
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 482 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 08.07.2010 | Коментарі (0)

      1 липня 2010 р в санаторно - оздоровчому таборі «Веселка» працівники районної бібліотеки для дітей провели літературну гру – вікторину «Веселий ерудит». Діти розділившись на дві команди одна «Зоря та Ніч» друга «Бумеранг» складали приспів»я, відгадували загадки, шаради, головоломки, під час змагання капітани команд давали відповіді на різноманітні запитання. Під час заходу присутні ознайомилися з дитячими періодичними виданнями, які отримує дитяча бібліотека.
 

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 536 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 08.07.2010 | Коментарі (0)

    29-30 червня 2010 року відбувся семінар-практикум бібліотечних працівників району на тему: «Соціокультурний простір бібліотеки у контексті співпраці з молоддю».
    Про завдання і перспективи бібліотечної галузі району проінформувала директор ЦС ПШБ Л. Войтишина    
    Працівниками районних бібліотек Г. Гнатюк та Л. Белей було надано консультації на теми: «Соціальний портрет молодого читача XXI століття. Місце читання в інтелектуальному і духовному збагаченні молоді» та «Активізація роботи бібліотек по формуванню здорового способу життя молоді» /з переглядом документального фільму/.
    В програмі семінару - віртуальна консультація «Робота бібліотек щодо популяризації української літератури та книг місцевих авторів» та віртуальна подорож «Літературні імена Рівненщини».
    Про пошук нових підходів до проблеми профорієнтаційної діяльності бібліотек вела мову бібліотекар ЦРБ Р.Касянчук.
    Про умови і порядок реєстрації у Державній службі зайнятості розповіла спеціаліст центру зайнятості М.Браславець. На допомогу профорієнтаційному самовизначенню шкільної молоді нею було надано інформаційні матеріали сільським бібліотекарям.
     На практичному занятті працівниками відділу обслуговування було проведено майстер-клас по проведенню масового заходу - арт-вітальні «Творча та обдарована молодь – майбутнє України», учасниками якого були Тарас Козіцький, Оля Продун та Наталія Місюк. Було представлено роботи молодих художників Петра Петровського та Олександра Мельника.
     Крім цього, було проведено соціологічне дослідження-моніторинг бібліотек-філіалів – баз впровадження АРМ /автоматизованого робочого місця / бібліотекаря.
     З новинками краєзнавчої літератури учасників семінару-практикуму ознайомила провідний бібліограф ЦРБ С. Мовчан
 
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 518 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 08.07.2010 | Коментарі (0)

     В школах району розпочали свою роботу літні пришкільні табори. Районна бібліотека для дітей проводить екскурсії «Мандри книжковим Всесвітом» для дітей загальноосвітніх шкіл міста. Під час екскурсій працівники бібліотеки ознайомлюють дітей з відділами обслуговування та книжковим фондом бібліотеки. Діти переглядають періодичні видання, які отримує бібліотека для дітей, приймають участь у різноманітних літературних вікторинах, іграх, відгадуванні загадок, кросвордів, а особливо дітей цікавить ігровий куточок, де вони складають різні дитячі пазли, машинки, літаки, кораблі, малюють малюнки, грають шашки та інше.
     Під час екскурсій діти цікаво і змістовно відпочивають у стінах районної бібліотеки для дітей.
 
 
 

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 491 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 08.06.2010 | Коментарі (0)

     На фестивалі «Надстирянська весна» була оформлена виставка декоративно-прикладного мистецтва Радивилівщини «На крилах натхнення». Широко були представлені вироби з лози, соломки, дерева, різноманітні вишивки, в’язання, плетіння гачком, бісероплетіння тощо. У виставці прийняли участь майже 50 майстрів, серед них - Лисик Орися/вироби із соломки/, Поченюк Сергій /різьба по дереву/, Бондарень Богдана /графіка/, Станіславчук Леся та Продун Марія /в’язання гачком/, Мовчан Олена Семенівна /різна техніка вишивки/, Бугайкіна Олена /витинанки/, Бабак Богдана /писанки/, Линь Меланія /вишивка гладдю/, Олефір Оксана /м’яка іграшка/, Галич Олеся /вишивка чоловічих сорочок/, Кімєєв Віталій /картини мальвані масляними фарбами/ та багато інших майстрів, які представили глядачам досить цікаві та оригінальні роботи.
     Надіємося, що від перегляду виставки, присутні отримали масу позитивних емоцій та естетичну насолоду.
 
 
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 512 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 01.06.2010 | Коментарі (0)

     30 травня 2010 року в міському парку iм. Т. Шевченка районна дитяча бібліотека організувала виставку дитячої творчості «Дитинство - це вічності крила i море добра» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. У виставці прийняли участь більше 35-ти дітей. На виставці діти представили вироби з бісеру, в’язання, ліплення з пластиліну, різьба по дереву, соломкоплетіння, вироби з підручного матеріалу, вишивка хрестиком, вишивка атласними стрічками, малюнки.
    Зі святом дітей привітала заступник директора ЦСПШБ по po6oтi з дітьми Галина Гнатюк i оголосила учасникам виставки подяки: Генсерук Оксані, Валштшській Bіктopiї, Демчук Іванні, Гороховському Дмитру /м. Радивилів/, Губській Ангеліні, Войтишину Денису /с. Бугаївка/, Романчук Галині /с. Острів/, Семеренко Юлії /с. Михайлівка/, Сінчук Ганні /с.Бараннє/, Бондарець Ользі /с. Теслугів/, Кімєєву Івану /с. Хотин/.
 
 
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 574 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 01.06.2010 | Коментарі (0)

     В читальному залі районної бібліотеки було проведено пізнавальну годину «Курити чи бути здоровим – вибирайте самі». Вступним словом про шкідливість нікотину розпочала захід провідний бібліотекар відділу обслуговування Л. Белей. Вона ж ознайомила присутніх з історією розвитку куріння, сучасною ситуацією, «тютюновою» статистикою в Україні, розповіла про шляхи боротьби з палінням, про зіркові жертви куріння. Особливу увагу зосередила на біохімію тютюнового диму і дії його на організм курця. ]
     Розповідь доповнювали книги, представлені на книжково – ілюстративній виставці «Підступна нікотинія». Особливий інтерес викликала в присутніх книга Аллена Карра «Легкий способ бросить курить», адже в ній автор демонструє феноменальну ефективність його методу. Ця книга отримала широку популярність і користується великим успіхом в багатьох країнах світу.
    Родзинкою заходу була розповідь колишнього «заядлого курця» з 15-ти річним стажем Р. Воронка, який зумів позбутися згубної звички.
    Надіємось, що присутні на пізнавальній годині курці задумаються над тим курити чи не курити і зроблять правильний вибір, щоб жити повноцінним життям і насолоджуватись ним.
 
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 597 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 27.05.2010 | Коментарі (0)

        Пісні війни ... Скільки їх, прекрасних і незабутніх ! У них є все : людська любов, біль відступу на початку війни та радість повернення, картини життя солдат, розповіді про бойові подвиги моряків та піхотинців, льотчиків і партизан. І якщо зараз прослухати усе найкраще, що створили поети і композитори у ті роки, то це була б музична антологія історії Великої Вітчизняної.
 
 
        Пісні – як люди: у кожної своя біографія, у кожної своя доля. Вони спалахували яскраво, не згасли до цих пір і навряд чи скоро згаснуть. Тим і милі вони нашому серцю, ці пісні, такі різні і несхожі, близькі та далекі, створені , коли у повітрі вже відчувався запах пороху.
        Чергове засідання клубу «Надвечір’я» саме і було присвячене пісням на теми війни. У виконанні ансамблю надвечірянців «Ще не вечір» прозвучали одні із найпопулярних пісень : «Журавлі», «Священна війна», «Катюша», «Вечір на рейді», «Ромашки», «В землянці», «Степом, степом» та ін.
 
 
         На захід були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники клубу «Затишок» та всі, кому не байдужа тема війни.
         З словами вітання з нагоди 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні до присутніх зверталися начальник відділу культури і туризму С. В. Клюй, заступник директора територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів Л. О. Бондар, голова ветеранської організації Д. К. Воронко
 
 
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 730 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 07.05.2010 | Коментарі (0)

           З метою одержання працівниками публічно-шкільних бібліотек району практичних і теоретичних навиків роботи в системі ІРБІС з лютого по травень в центральній районній бібліотеці був проведений практикум на тему:
 
 
«АБІС ІРБІС: нові функціональні можливості»
 
  
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 550 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 06.05.2010 | Коментарі (0)

       15 квітня 2010 року в районній бібліотеці для дітей проведено День гумору «Сміх продовжує життя» / до 80- річчя з дня народження Р.Солоневського/, оформлено книжково – ілюстративну виставку «Ростиславу Солоневському - 80».
      Під час проведення заходу присутніх, а це користувачі бібліотеки учні 4- 7 класів, вчителі, працівники будинку школяра. ознайомлено з життєвим та творчим шляхом рівненського поета – гумориста Ростислава Тимофійовича Солоневського.
      Також діти, активні читачі бібліотеки, читали гуморески сміхотворця.
 
 
 
 
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 716 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 16.04.2010 | Коментарі (0)

      З 24 березня по 30 березня 2010 року в районній дитячій бібліотеці та публічно-шкільних бібліотеках системи району проходив Всеукраїнський тиждень дитячого читання, який розпочався літературно-музичним святом книги «Книжка – гарна чарівниця, відкриває таємниці». Було оформлено виставку творчих робіт читачів бібліотеки «Мої захоплення». Свої малюнки представила Яна Клюй, вироби з пластиліну - Денис Войтишин, ліплені картинки - Оксана Генсерук та Вікторія Валінтінська, вироби з бісеру -Аня Бойко.
     2010 рік багатий на ювілеї письменників та визначні літературні дати. Літературну годину «Казковий світ Г.К.Андерсена» проведено до 205-річчя видатного казкаря. Цікаво і весело пройшли такі заходи як казковий лабіринт «Світ, наповнений казками», де діти відгадували героїв улюблених казок, брали участь у літературній вікторині, конкурс іграшок-саморобок «Створи своїми руками», літературний колаж «Від сторінки до сторінки перзентуємо новинки».  
      В шкільних відділах районої дитячої бібліотеки пройшла посвята в читачі "Країна казкова — країна книжкова", "Ззустріч з бібліотечним гномиком" та інші заходи.   
      Найактивнішими учасниками всіх заходів були Тарас Горопаха, Аня та Катерина Мовчан, Дмитрик та Іринка Гороховські, Марійка Сербенюк, Марійка Зубова, Марійка Пацула та інші читачі бібліотеки, які нагороджені призами та солодощами.
 
 
 
 
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 664 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 08.04.2010 | Коментарі (0)

       Учасники клубу «Надвечір’я» взяли активну участь у святковому концерті, присвяченому Дню Захисника Вітчизни. У виконанні «надвечірянців» звучали пісні « А мати ходить на курган», «Ромашки» та інші пісні воєнної тематики.
 
  
 
     Окрасою заходу став прихід імпровізованого загону «новобранців» Радивилівського гарнізону.
 
  
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 539 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 04.03.2010 | Коментарі (0)

     В професійному ліцей працівниками центральної районної бібліотеки проведено літературну годину «Я завжди жив і працював для України» /до 105-ї річниці від дня народження видатного українського письменника, громадського-політичного діяча Уласа Олексійовича Самчука/.
 
 
  
 
 
   
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 483 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 04.03.2010 | Коментарі (0)

    
      Життя кожної людини – єдине, неповторне, особливе. І якщо в ньому випадають свята, то вони мають дивувати, вражати, запам’ятовуватися.
      Славу величаймо нашим ювілярам… Такі слова звучали на черговому засіданні ветеранського клубу «Надвечір’я», на якому вшановували ювілярів, для яких 2009 рік був знаменним і пам’ятним.
       Поважного віку люди зібралися в актовому залі центру соціальних служб для молоді, щоб висловити слова вітання надвечірянцям – ювілярам: Лідії Никифорівні Ващук (85), Олегу Антоновичу Козаку (80), Вірі Юхимівні Мандзюк (80), Галині Василівні Забрідній (70), Ганні Григорівні Дудці (65), Марії Олександрівні Іванюк (65) та подружнім парам Лідії Іванівни та Олега Антоновича Козакам, Марії Яківні та Михайла Карповича Горлачам, які відмітили діамантове весілля спільного подружнього життя.
       Кажуть, у житті, як на довгій ниві – буває і добро, і лихо. Але які б труднощі, негаразди не траплялися на шляху цих шанованих людей, вони мужньо долали їх, виявляючи при цьому терпіння, спокій і працелюбність. Чи не тому стільки молодечого запалу, життєвої енергії у цих людей?
        З добрими побажаннями до ювілярів зверталися міський голова Микола Аракелович Карапетян, директор територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів Михайло Вікторович Надточий, голова міської ветеранської організації Дмитро Костянтинович Воронко та ведуча заходу Лариса Володимирівна Рукінова.
        В дарунок ювілярам звучали задушевні ліричні пісні, вірші, а ще були вручені подарунки і святкові торти, люб’язно надані міською радою та управлінням праці та соціального захисту населення.
        Клуб «Надвечір’я» щиро дякує приватним підприємцям квіткових магазинів міста за спонсорську допомогу. У всіх присутніх залишились приємні спогади і враження.
 
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 488 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 16.02.2010 | Коментарі (0)

        З 10 вересня по 20 грудня 2009 року проходив районний огляд-конкурс на кращу рекламу бібліотеки, який проводився з метою покращення діяльності сільських публічно-шкільних бібліотек, вмінням показати роботу бібліотеки та донести даний матеріал до читача. Переможцями даного огляду-конкурсу стали Бугайкіна Олена та Калашнікова Ольга /ПШБ с.Крупець/, Дрегер Надія /ПШБ с.Теслугів/, Орловська Світлана /ПШБ с.Бугаївка/, Міронова Катерина /ПШБ с.Жовтневе/, Олена Процик /ПШБ с.Іванівка/.
 
                                                             
 
                                                                     
 
                                                                                            
 
 
                                                             
Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 452 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 16.02.2010 | Коментарі (0)

3 грудня 2009 року в районній дитячій бібліотеці спільно із працівниками служби молоді, школи мистецтв, будинку школяра, загальноосвітніх закладів міста проведено конкурс «Святий Миколай – подаруй нам свято».
 

    До участі в конкурсі було допущено роботи більше 48-ми учасників. Святому Миколаю діти присвятили свої вірші, листи, саморобки з природного матеріалу та малюнки. Найкращі дитячі роботи надіслані в Національну Бібліотеку для дітей міста Київ для подальшої участі в конкурсі.
 Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 1261 | Додав: nazar-yakymchuk | Дата: 08.12.2009 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 18 19 20 21 »